04 Ocak 2017 Çarşamba 23:23
9 Ocak 2017 Bana Sevmeyi Anlat Yeni Bölümde Neler Olacak? 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

Fox TV Bana Sevmeyi Anlat dizisi pazartesi günleri saat:20:00 da ekranlarda oluyor. Dizinin 9 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak 19. bölümünde neler oluyor? Evden kovulan Berna intikam için neler yapacak merak ediliyor. Haşmet Alper ile Leylanın ilişkisini öğrenecek mi? Alper Çiçeği kurtarabilmek için neler yapacak? Canan yeni bölümde kızı Leyla ile Haşmet arasında kalıyor. Sizler için derlediğimiz haberimiz.

Fox TV de haftanın her Pazartesi günü yayınlanan ve beğeni ile izlenen Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 19. Bölümü yayınlandı. Dizinin gösterim tarihi ise 9 Ocak 2017 Pazartesi olacak. Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde gelişmeler şu şekilde oluyor.

9 Ocak Pazartesi Dizide Neler Yaşanacak

Yeni yayınlanan fragmana göre dizinin yeni bölümü yine heyecanlı sahnelere damga vuracak. Geçen haftaki bölümünde Çiçeğin kaçırılması Berna yüzünden olmuştu. Aynı zamanda yine Bernanın Onur ile ilişki yaşaması Alperi çileden çıkarmıştı. Yeni bölümde bunları öğrenen Alper ceza olarak Bernayı evden kovuyor. Evden kovularak büyük bir şok yaşayan Berna ise boş durmuyor ve intikam için harekete geçiyor. Haşmet ile iletişime geçen Berna Haşmet’e Alper ile Leyla’nın yaşadığı aşkı söyleyecek mi? Diğer bir karakterimiz Canan ise ne kızı Leyladan nede Haşmetten vazgeçemiyor. İki arada kalıyor.

18. Bölümde Yaşananlar

Dizinin geçen haftaki bölümünde Çiçek kaçırılmıştı ve buna sebep olan kişinin Berna olduğunu öğrenen Alper çok sinirlenmişti. Dizide Alper ile Onur arasında geçen yüzleşmede diziye damga vurmuştu.

Son Güncelleme: 04.01.2017 23:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş