08 Ocak 2017 Pazar 19:48
8 Ocak 2017 Kısmetse Olur Elenen İsim Açıklandı mı? Kim Birinci Olacak? Yarışmaya Katılacak Yeni İsim Kim olacak?
8 Ocak 2017 Kısmetse olur kim birinci olacak? kim elenecek? yarışmaya katılacak yeni isim kim merak ediliyor. her hafta yaşanan elemede bu hafta sibel ve adnan'ın koruma altına alınması sonrası 8 ocak final gecesinde yarışmaya veda edecek isim çok konuşuluyor.

 Kanal D nin sevilen programı Kısmetse olur 8 Ocak 2017 günü final gecesine sahne olacak. Yapılacak finalde evden bir kişi elenecek ve yerine başka bir evlilik adayı dahil olacak. Bilindiği gibi 7 Ocak tarihinde yapılan sms oylaması sonucu Sibel ile Adnan koruma altına alınmıştı. Daha sonra ikiliyi beraber yemek yemek için evden uğurlamışlardı. İkiliden Adnan’ın yeni evlenme teklif ettiği Didem Adnan’ın başka bir kişi ile yemeğe çıkması seni rahatsız ediyormu diye sorulduğunda ben Adnan’a güveniyorum demişti.

8 OCAKTA NELER YAŞANACAK

8 Ocak 2017 Pazar günü yayınlanacak olan bölümde koruma altına alınan Adnan ve Sibel eleme tehlikesi yaşamayacak ancak geriye kalan yarışmacılar halk tarafından yapılan oylama sonucunda birkişi elenecek. Halk Oylaması sonucu birinci olan kişi kendi evindeki kişileri koruma altına almış olacak ve kendi arkadaşını da korumuş olacak. En düşük oyu alan diğer aday ise elenen isim olacak. Evden bir kişinin ayrılması ile birlikte eve yeni bir aday gelmiş olacak.

Bugün çoğu internet sitesinde yayınlanan ve açıklanan bilgiler yarışmadan birinci çıkan ismin Adnan olacağı ve 10.000 liralık çeki kazanacağı aynı zamanda kendi arkadaşlarınıda korumuş olacağı söyleniyor. Aynı zamanda eleme potasına çıkan Rabia elenen isim olacağı söyleniyor. Hatta yerine geçecek isim bile söyleniyor. Yapılan açıklamaya göre Kısmetse olur evine katılacak yeni isim Gül Köseoğlu olacak.

GERÇEKTE 8 OCAK KISMETSE OLUR DA KİM BİRİNCİ OLACAK KİM ELENECEK

Program yayınlanmadı ancak şimdiden elenen isim ve birinci olan kişinin adları ortalarda konuşuluyor. Ancak programın yayın saati ise 23:45’tir. Yarışmadan elenen, birinci olan ve yeni katılan yarışmacıların isimleri belli olduğu zaman Sitemizden paylaşacağız

Gül Köseoğlu Kimdir?

Kilo 54 boy 1,71 olan Gül Köseoğlu aslen Denizlilidir. İstanbul bahçelievlerde yaşayan Köseoğlu 8 yıl istanbulda modellik yapmıştır. Gül Köseoğlu daha önce aynı programda yer aldığı Fenomen yarışmasında Kısmetse Olur da yer alan Onur ile büyük bir aşk yaşamıştı. Gül Köseoğlunun yeniden Onur’a talip olması bekleniyor.

Son Güncelleme: 08.01.2017 19:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş