07 Şubat 2017 Salı 22:24
7 Şubat Salı Reyting Sonuçları Kim Zirvede EDHO Survivor
 Haftanın her günü çeşitli televizyon ekranlarında çeşitli program ve dizileri görmeye devam ediyoruz. 7 Şubat Salı günü yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor gibi dev yapımlardan hangisi zirvede yer aldı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen Survivor, ATV ekranlarının fenomen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Başrollerinde Cansu Dere, Gonca Vuslateri gibi isimlerin oynadığı Anne dizisi 7 Şubat Salı akşamının dikkat çeken yapımlarından oldular..

Yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümü ile zirvenin en büyük adaylarından olan Survivor 7 Şubat Salı akşamı eleme heyecanıyla hayranlarının karşısında oldu.

Denisa, Adem, Sabriye ve Erdi dörtlüsünün elenmesi heyecanla beklenirken öte yandan İlhan Mansız ile Fatih kavgasından ne gibi sonuç çıkacak bu da merak konusu oldu.Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da da önemli gelişmeler yaşandı. Masadaki diğer üyeleri artık düşmanı olarak gören Hızır’ın hamleleri herkesi etkiler. Öte yandan Meryem için tehlike oluşturan etkenler devam etmektedir.

7 Şubat Salı akşamı tam liste reyting sonuçları belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

Son Güncelleme: 07.02.2017 22:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş