06 Şubat 2017 Pazartesi 20:28
6 Şubat Survivor Sembol Ödülünü Kim Kazandı? Kazanan Kişiler Ödüle Giderken Kimi Seçti?
Survivor Sembol Ödülünü Kim Kazandı? Sembolü  Kazanan kişiler aynı takımdan mı oldu merak ediliyor. Sembolü kazanan kişiler ödüle giderken hangi arkadaşlarını seçtiler. Survivor 2017 2. Sembol ödülünü kazanan yarışmacılar büyük sevinç yaşadı.

6 Şubat 2017 
Survivor Sembol Ödülünü Kim Kazandı   

Survivor 2017'nin ikinci sembol oyunu oynandı. Sembol uyununu kazanan kişiler diğer yarışmacıları geçerek haftanın semboünün sahibini oldu. Kızlar ve Erkekler'in ayrı ayrı yarıştığı Sembol Oyununda kazananlar aynı takımda ise başka oyun oynanmıyor ve o takım dan kazanan kişilerin seçtiği kişilerle ödüle gidiyorlar. Geçen hafta ilki oynanan sembol oyununda kazanan kişiler yanlarında 3 arkadaşını seçip meyve ödülüne gitmişlerdi.

Survivor Sembol Ödülü

Sembolü Kazanan Kişi Ödüle Giderken Kimleri Seçti


6 Şubat Survivor 13. bölümde İlk önce ödül oyunu oynandı ödül oyunundan sonra ise Sembol oyunu oynandı. Sembol oyununda kazanan kişi sembolün sahibi oluyor. survivor'da haftalar ilerledikçe daha çok sembolü olan kişi Kıbrıs'a daha yakın kişi oluyor. Her bölümü ilgi ile izlenen Survivor 2017 6 şubat sembol ödülü sahipleri büyük sevinç yaşarken ödül oyununa beraber gideceği ismi seçmekte zorlandı
Son Güncelleme: 06.02.2017 20:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş