06 Ocak 2017 Cuma 17:56
6 Ocak Esra Erol Kardeş Çıkan Evlilik Adaylarının Anlattıkları Şok Yarattı. Kardeşler Hasret Giderdiler
 Atv de yayınlanan Esra Erol evlenme programında 5 ocak günü evlenme adaylarının kardeş oldukları ortaya çıkmış ancak tanışmaya ve açıklama yapmaya imkan olmamıştı. İkili arasındaki hikayenin yarınki programda açıklanacağını söyleyen Esra Erol programı kapatmıştı.

Oğuzhan ve Gamzenur Kardeş mi? İkilinin hikayesi ve Anlattıkları şok yarattı

Programın bugün yayınlanan programında ikili arasındaki gerçek hikaye ortaya çıktı. Oğuzhan kardeşi olduğunu söyleyen Gamzenur u tanımamış ve hatırlamıyorum demişti. Ancak bugün Gamzenur programdan sonra hatırladığını ve anlatılanların doğru olduğunu söyledi. Gamzenur ise daha önce Oğuzhan ile kendi ve annesinin de tanıştığını hatta Oğuzhan ın annesine cennet kokulu annem bana sarıldığın için çok mutluyum kendi annem bana hiç böyle sarılmadı dediğini söyledi. Gamzenur ayrıca aralarındaki kardeşliğin Oğuzhan ın babasının kendisinin annesi ile 1,5 yıllık bir evliliği olduğunu ve bu süre zarfında tanıştıklarını söyledi.

Oğuzhan ise Gamzenur a ise sitemde bulunarak böyl ailevi mevzuların canlı yayında konuşulmaması gerektiğini söyleyerek kırıldığını söyledi. Gamzenurun anlattığı hikayenin doğru olduğunu annesine anne dediğini kabul ettiğini ancak o zaman ki şartların öyle olduğunu ancak şu an kendi annesi ve özel hayatı ile ilgili konuşmak istemediğini söyledi. Konuşan ikiliyi uyaran Esra Erol ise ikiliye dün sarıamadınız o zaman şimdi sarılın dedi ve ikili programın ortasında birbirlerine koşarak sarıldılar. Oğuzhanın talip olduğu busenin kararını olumsuz olarak açıklamasından programa başka talipler davet edildi

Son Güncelleme: 06.01.2017 18:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş