05 Şubat 2017 Pazar 18:16
5 Şubat Survivor 2017 Salıncak Oyunu Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor 2017 5 Şubat Dokunulmazlığı kim aldı? 5 Şubat Survivor 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Hangi takım dokunulmaz oldu sorucunun cevabı merak ediliyor. Yapılan oylama sonucunda SMS'e kimler kaldı? Survivor 2017 5 Şubat da yayınlanan 2. bölümü ile yine nefesleri kesti. Survivor Dokunulmazlık oyununda salıncak oyunu oynandı. Oynanan salıncak oyununda kazanan takım daha çok sayı alan ekip oldu

5 ŞUBAT SURVİVOR 2017 2. DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017'nin son bölümü 5 Şubat Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Oynanan Dokunulmazlık oyununda rakibini yenen takım dokunulmazl oldu ve ada konseyine rahat gidecek. Kaybeden takım ise arkadaşlarınan birisini eleme adayı olarak yazmak zorunda kalacak. Oynanan dokunulmazlık oyununda salıncak oyunu oynandı. 5 Şubat Salıncak oyunu survivor klasiklerinden birisi olurken oyunu oynamakta arkadaşını salıncakta çekmekte oldukça zor.

Oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı


5 şubat dokunulmazlık oyunu kim kazandı

4 ŞUBAT DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANMIŞTI?

Survivorda kalmak isteyen yarışmacılardokunulmazlık oyununun öneminin farkında ve kaybetmek istemiyor. Hem Ünlüler takımı hemde gönüllüler takımı konseyde stres yaşamak istemiyor. Dün Kaybeden gönüllüler takımı bugün kazanmak istiyor. Ünlüler ise iyi başladığı hafta da seriyi devam ettirmenin peşinde. Salıncak oyununda ilk oyun Ünlülerden Fatih ile Gönüllülerden Volkan arasında oynandı. Kazanan ise gönüllüler oldu ve 1-0 öne geçtiler.

SMS'e KİMLER KALDI?

Survivor da dün dokunulmazlık oyunu oynanmış ve kazanan ünlüler takımı olmuştu. Gönüllüler ise ada konseyinde gitme adayı belirlemek için oylama yaptı. Takımın yaptığı oylamada Denisa ilk gitme adayı oldu. Bireysel dokunulmaz olan volkan ise Erdi'nin ismini söyledi. Böylece ilk gitme adayları Denisa ve Erdi oldu.

ERDİ VE DENİSA SMS'e KALDI
Son Güncelleme: 05.02.2017 20:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş