05 Şubat 2017 Pazar 19:08
5 Şubat Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?
Survivor Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı? Survivor 2017'nin 12. bölümü 5 Şubat Pazar günü TV8 de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde oynanan oyunlar izleyenlerin beğenisini kazandı. Özellikle Dokunulmazlık oyununun sonucu merakla beklendi. Son Bölümde Oynanan Salıncak Oyunu Nasıl Oynanır?

5 ŞUBAT SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI


Haftanın 2. ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Oynanan salıncak oyununda kazanan takım rakibinden daha üstün olan taraf oldu. Her iki takım içinde çok zorlu bir mücadele olurken kazanan takım büyük sevinç yaşadı. Gönüllüler takımı dün kaybettikleri oyundan sonra bugünkü oyuna daha konsantre çıktılar. Ünlüler ve Gönüllüler takımının kıyasıya mücadele ettiği 5 Şubat Survivor Dokunulmazlık oyunu nefes kesti.

Oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takimi kazandi
Her anı büyük bir heyecana sahne olan oyunda iki kişi salıncağı çekerken salıncaktaki kişi ise bir taraftan aldığı sembolleri diğer tarafa yerleştirmeye çalıştı. Survivor Klasiklerinden biri haline gelen Salıncak oyunu hem izleyenleri hemde takımları çok heyecanlandırdı. Oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Dokunulmaz oldu. Kaybeden takım ise akşam ada konseyinde 2 tane gitme adayı belirleyecek.

5 ŞUBAT SURVİVOR SALINCAK OYUNU OYNANDI

Survivor klasiklerinden birisi olan salıncak oyunu izleyenlerin nefesini kesti. Güç dayanıklılık ve beceri isteyen oyunda her iki takımda çok zorlandı. Salıncak oyununda ibr kişi salıncağa binerken diğer iki kişi ise Salıncak'taki kişiyi çekiyor. Salıncaktaki oyuncu bir taraftaki sembolleri alarak diğer tarafa takıyor. Kim sembolleri ilk önce taşırsa oyunun galibi o oluyor.

Survivor 5 Şubat Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı? Bireysel Dokunulmaz Kimi Söyledi?
Survivor 5 Şubat Haftanın Eleme Adayları Kimler Oldu? 5 Şubat SMS'e Kalan 4 İsim Kim?
Survivor 5 Şubat Konseyde Kimlerin Adı Yazıldı? Kim Kimin İsmini Yazdı
Survivor 5 Şubat Dokunulmazlık 1. Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 5 Şubat Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı? Bireysel Dokunulmaz Kimi Söyledi?
5 Şubat Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?
5 Şubat Survivor 2017 Salıncak Oyunu Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Son Güncelleme: 05.02.2017 19:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş