05 Ocak 2017 Perşembe 15:19
5 Ocak Müge Anlı'da Neler Yaşandı? Fahire Kara Bulundu mu?
Atv'de yayınlanan program her bölümde izleyenler için yeni bir umut ışığı oluyor. 5 ocak 2017 Müge Anlıda yaşanan olaylar neler? Ayşe ve Annesi kavuştu mu? 5 Ocak Fahire Kara Bulundu mu? Türkiyenin artık milli yengesi haline gelen Ayşe isimli kadın canlı yayında suçlamaları reddetti. Dolandırılan damat adayları ise şikayetçi olacaklarını söyledi. yaşanan gelişmeler haberimizde..

5 Ocak Müge Anlıda Neler Yaşandı?

Hafta içi hergün atv’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan Müge anlı 5 Ocak Perşembe günü bir ayrılığa daha son verdi. Müge Anlı daha önce programa başvurarak 2,5 yaşından beri görmediği annesini arayan Ayşe Işık ve annesi Süheyla hanımı canlı yayında kavuşturdu. İlk karşılaşma anlarında hüzün ve mutluluk bir arada idi. Kavuşmanın mutluluğu ile Ayşe gözyaşlarına hakim olamadı. Anne Süheyla hanıma çocuklarını neden bıraktığını ve hiç aramadığı sorulduğu zaman çok küçük yaşta eşinden ayrıldığını ve yeni evleneceği kişininde çocuklara bakamayacağı için bırakmak zorunda kaldığını ancak evlatlık verildiğini bilmediğini söyledi. Çocuğuna kavuştuğu için çok mutlu olduğunu ve program ekibine çok teşekkür ettiğini söyleyen Süheyla hanım diğer çocuklarının yanına da gideceğini yineledi.

5 Ocak 2017 günkü yayınlanan canlı yayında ayrıca mersinde 2016 yılında bulunan ve henüz başvuru yapmayan bir kişinin tanıtımı yapıldı ve robot resmi gösterildi. Cesedi bulunam kişinin kolunda egm harflerinden oluşan bir dövme olduğunu bu dövmenin ise en fazla 1 yıl önce yapıldığını söylediler.

Gösterildiği her programda gülüşmelere sebep olan adeta Türkiye’nin milli yengesi kabul edilen Ayşe isimli kadın 5 Ocak 2017 günü yayınlanan programa yine telefonla bağlandı. Telefonda söylenen olaylar ile bir ilgisi bulunmadığını ve kimsenin altınını veya parasını alıp kaçmadığını söyledi. Gün geçmiyor ki olayı duyan bir başka kişi ayşe tarafından dolandırıldığı için müge anlı ya başvurmasın. Sürekli ya telefon ile yada canlı yayına gelerek aynı kadın tarafından dolandırıldıklarını söylüyorlar.

Fahire Kara Bulundu mu?

Programın birkaç günlük akışında Fahire Kara dan hiç bahsedilmemesi dikkat çekti. İzleyenler ise acaba bir gelişme var mı diye merak  ederken bazıları Fahire Kara’nın bulunduğu yönünde yorumlar yapıyor. Ancak daha önce bunun ile ilgili Müge Anlı Fahire Kara’nın artık fotoğraflarını veya haberlerini televizyona göstermemiz çok doğru değil çünkü Mit devreye girdi. İnterpol de Fahire Kara’nın arama çalışmalarına katılacak ve bizden yayında bulunmama konusunda tavsiyelerde bulunulduğunu söyledi.

Son Güncelleme: 19.01.2017 01:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş