04 Ocak 2017 Çarşamba 10:45
5 Ocak Cesur ve Güzel Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?
 Star tv 5 ocak perşembe saat:20:00 de yayınlanan cesur ve güzel dizisinde neler yaşanacak. Sühanın herşeyi öğrendikten sonra vereceği tepki merak ediliyor. Cahidenin sırrı açığa çıkacak mı? Cesurun bundan sonra yapacağı hamleler.

Star tv de her hafta Perşembe günleri saat: 20:00 da yayınlanan ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyük üstünün paylaştığı cesur ve güzel dizisi 5 ocak Perşembe günü yılbaşı haftası olması sebebiyle yeni bölümü yayınlanmayacak. Bu hafta geçen haftanın tekrar bölümü yayınlanacak.

Cesur ve güzel dizisinin geçen haftaki bölümünde Cesur vurulmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye zirarete giden sühan a tüm gerçekleri anlatan cesur kendisini Tahsin Korludağı hakim karşısına çıkarmak için gizlemek zorunda kaldığını ve babası Hasan Karahasanoğlunu babasının öldürdüğünü ve uçurumdan attıklarını söyledi. Duydukları karşısında şoka uğrayan sühan cesurun yarasının kanaması sonrasanda hiç bir şey söylemeyerek hızlıca odadan çıktı.

Dizinin 5 Ocaktaki Bölümünde neler yaşanacak?

Cesur ve güzel dizisinde her şeyi öğrenen sühanın vereceği tepki merak ediliyor. Cahide nin hamile olmadığını gizlemek için neler yapacağı merak ediliyor. Cesur tekrar sühan ın gönlünü kazanmak neler yapacağını biliyor.
Son Güncelleme: 04.01.2017 10:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş