05 Ocak 2017 Perşembe 00:12
4 Ocak Göz6 kim elendi?
TV 8 de yayınlanan Göz6 programında 4 Ocak günü kim elendi. Elenen kişi açıklanırken eleme adaylarının gerginliği gözlerinden okunuyordu. Sonuçlar açıklanmadan önce yarışmacıların son sözleri ne oldu? Erkekler evindeki yarışmacılar eleme sonuçları için neler söylediler?

Göz6 programında 4 ocak günü elenen isim Filiz Oldu. Göz6 programında bu hafta eleme haftası ve hergün programdan bir kişi eleniyor. Yarışmacılar tam 16 haftadır aynı evde yaşıyor ve bugün kızlar evinden bir isim daha hayallerine ve survıvora katılabilme umutlarına veda edecek.

Yarışmanın 4 Ocakta ki bölümünde eleme kızlar evinde gerçekleşecek ve eleme günü yarın erkekler evinde olacak. Canlı yayında açıklanan sms sonuçlarına göre bugünün elenen ismi Filiz oldu. Elemeye katılan isimler ise Berna Kekliker, Filiz Yazıcı ve Ecem Karaağaç oldu. Bilindiği gibi programın 2 ocak tarihindeki bölümünde Serenay Satıroğlu, 3 Ocak bölümünde ise Fatih Kılıçarslan elenmişti.

 

Sunucu Öykü Serter sonucu açıklamadan önce yarışmacılara söz vererek bugüne kadar yaşadıklarınızdan ve yaptıklarınızdan pişmanmısınız diye sordu. Berna yarışma boyunca çok mücadele ettiğini ve sadece bir konuda pişman olduğunu bunuda bir kişiyi affettiği için yaşadğını söyledi. Berna kırdığı birisi var ise özür dilediğini ancak kimseyi kırdığını düşünmediğini söyledi. Son olarak erkeklere söz veren Öykü Serter erkeklerden düşüncelerini söylemesini istedi. Erkekler ise yarışmacıların haklarında hayırları olmasını istedi.

Filiz Yazıcı Kimdir?

25 yaşında ve Samsun doğumlu olan Filiz Yazıcı Pilates eğitmenliği ve aynı zamanda airobik konusunda dersler alıyor. aynı zamanda selanik göçmeni olan filiz en büyük hayalinin survivora katılmak olduğunu açıklamıştı.


Son Güncelleme: 05.01.2017 00:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş