04 Ocak 2017 Çarşamba 19:11
4 Ocak Esra Erol Son Bölüm Neler Yaşandı? Merve Hatalarını İtiraf Etti
 Atv 4 Ocak Esra Erolda ilginç olaylar yaşandı. Caner Rüyanın teklifini kabul etti. Umut Pamuk'un çocukluk arkadaşınra talip oldu mu? Merve Hayatına dair yaptığı hataları itiraf etti. Hayatına dair zorlukları anlatan Merve'nin anlattıkları locadakileri gözyaşlarına boğdu.

Atv ekranlarında her gün saat:16:30 da ekranlara gelen Esra Erol içeriği yine dopdolu ve heyecanlı 4 ocak yanlı yayını ile ekranlara geldi. İzleyenlerin soluksuz izlediği program birçok sürpriz olaya sahne oldu. Esra Erol programa çıkarken iyi temennilerde bulunarak ve güzel şarkıların eşliğinde programın açılışını yaptı. Açılışını yaptıktan sonra evlenme adayı olan talipler locadaki beğendiği kişilerle görüşmek için programa çıktılar.

4 Ocak Esra Erolda Neler Yaşandı

Esra Erol’un bir haftadır en dikkat çeken olayı Gelin adayı olarak gelen ve daha sonra Alper ile görüşmelere başlayan Merve idi. Merve yine canlı yayına katılarak Hayatı ile ilgili itiraflarda bulundu. Merve canlı yayından önce röportaj yaparak başından geçen olayları anlattı. Hayatında neredeyse hiç ne annesini nede babasını tanıdığını nede konuştuğunu söyleyen Merve bugüne kadar hiç destek görmediğini henüz 14 yaşında iken ise zorla akrabası olan bir kişi ile evlendiğini söyledi. Merve daha sonra hamile kaldığını ikiz çocuğu olduğunu ve daha çocukları 17 yaşında iken eşinden ayrıldığını söyledi. İki çocuğu ile yapayalnız kaldığını söyleyen Merve çocuklarına bakabilmek için çok mücadele ettiğini ancak maddi olarak bunu başaramadığını söyledi.

Mervenin Hatalarını İtiraf Etti 

Hayatta çok hata yaptığını ve bununda insanlara güvendiği için başına geldiğini söyledi. Merve Yunus ile ilgilide kendisine çok güvendiğini ancak yine bir hüsran yaşadığını söyledi. İnsanlara daha küçük yaşta bir erkek tarafından himaye edilmediği için çok güven ihtiyacı duyduğunu söyleyen Merve bundan sonra artık çok daha fazla dikkat edeceğini söyledi. Esra Erol ise bundan 4 ay sonra tekrar dönmek istediğini söyleme buna izin vermemelisin dedi. Merve ise tavsiyeleri bundan sonra kesinlikle göz ardı etmeyeceğini söyledi.

Caner ve Rüya Çaya Çıkacak mı?

Locadaki adaylardan Rüya ise aklında locadan bir adayın olduğunu ve bunu itiraf edeceğini söyledi. Aklındaki kişinin Caner olduğunu söyleyen Rüya sözlerini bitirdikten sonra Caner’den gelecek cevabı bekledi. Caner ise Rüya ile tanışmak istediğini ve Rüya nın teklifini kabul ettiğini söyledi.Umut Pamuk'un Çocukluk Arkadaşına Talip oldu

Asıl büyük şok ise programın sonunda yaşandı. Umut önce sözlerine Locadan arkadaşı olan Caner’in bundan sonra ne dostu nede arkadaşı olacağını bundan sonra Caner’in hiç bir şeyi olmayacağını söyledi. Nedenini soran Esra Erol’A cevap olarak Umut ise benim eski talibim Rüya’nın teklifini kabul etmeyeceğini sandım. Ama Caner bunu kabul etti bu yüzden artık dostu olmayacağını söyledi.


Loca adaylarından Umut bir bayandan şans isteyeceğini söyledi. Herkes Pamuk’tan bir şans daha isteyeceğini beklerken umut büyük bir şok yaşatarak Pamuk’un çocukluk arkadaşını talip olarak stüdyoya davet etti. Bunu duyan Pamuk ise çılgına döndü ve böyle bir şeyin asla olmayacağını Umut’un büyük bir saygısızlık yaptığını söyledi. Umut ise böyle bir daveti talip olarak değil söz konusu bayanın kendisi hakkında sözler sarfettiğini ve bu yüzden bayanı buraya davet ettiğini söyledi. O kişinin de cesareti varsa gelsin buraya programa çıksın dedi.

Son Güncelleme: 04.01.2017 19:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş