31 Ocak 2017 Salı 22:39
31 Ocak Survivor Performans Ödülünü Kim Kazandı? Performans Birincisi Ödül Ne Aldı
 Survivor 31 Ocak Performans ödülü sahipleri açıklandı ve sonuçta kazanan patates cipsi kazandı. Erkeklerde Eser birinci Ünlülerden Adem Kılıçcı ise 2. oldu. Kızların birincisi ise Sema oldu ve ikinci Gönüllülerden Berna Keklikler oldu.

31 Ocak Survivor Performans Ödülünü Kim Kazandı?


Survivor 31 Ocak Performans ödülü sahibini buldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı açıklamada daha önce açıkladığı performans ödülünün bugünden itibaren başladığını açıkladı. Acun Ilıcala daha sonra ödülü tanıttı ve ödül olarak Performans birincisinin Burger King'ten Patatas cipsi kazandığını açıkladı. Ayrıca performans birincisi olan kişinin ödülü 2. olan kişiyle beraber yiyeceğini söyledi.

Acun Ilıcalı her bölümü ile şok yaratan açıklamalarına bir yenisini ekledi ve artık performans ödüllerinin sahiplerini bulacağını açıkladı. Bundan sonra her hafta birincisinin o hafta verilecek ödülün sahibi olacağını söyledi. Yarışmacılar bu habere sevinirken acaba ben birinci olmuşmuyum di kendilerine sormaya başladılar. Acun Ilıcalı yarışmacılara acaba kim kazandı diye sorsa da yarışmacılar cevap veremedi ve bir tahminde bulunamadı.

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?
Son Güncelleme: 31.01.2017 22:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş