30 Ocak 2017 Pazartesi 23:13
31 Ocak Survivor 2017 Serhat Eser Kavgası Damga Vurdu? Serhat ve Eser Diskalifiye Olacak mı?
31 Ocak Survivor 2017 Serhat Eser Kavgası Damga Vurdu? Yeni Bölüm Survivor 2017 neler olacak soruları her geçen zaman artıyor. Serhat ve Eser Diskalifiye olacak mı? 31 Ocak Salı günü eleme gecesi öncesi oynanan ödül oyununda sinirler gerildi ve Furkan Eser ve Serhat Akın birbirine Girdi. Serhat ve Eser'i sakinleştirmek mümkün olmadı. Program ekibi ve Esat Yontuç'unda araya girmek zorunda kaldığı tartışma da son durum ne merak edildi

31 Ocak Survivor 2017 Serhat Eser Kavgası Damga Vurdu

 31 Ocak Survivor 2017 yeni bölümünde Serhat ve Eser West kavga etti. Şok görüntülerin yer aldığı tanıtım izleyenleri şoka uğrattı. Kamera Önündü görmeye alışmadığımız Survivor ekibi de araya girmek zorunda kaldı. Birbirine saldıran Serhat ve Eser West diskalifiye olacak mı merak edilmeye başladı. Ödül oyunu sırasında iki takımda çok gerildi.31 Ocak Serhat ve Eser Diskalifiye Olacak mı?


Oynanan Survivor 31 Ocak 2017 ödül oyunu sırasında iki takımda birbirine sataşıyor ve sonunda Eser West ile Serhat Akın daha fazla dayanamayarak birbirinin üstüne yürüdü. Eser önce Furkan'ın hareketlerine sinirlendi ve Furkan'ı kızdırdı. Bunu Gören Serhat Akın ise kardeşim dediği Furkan Kızılay'ı savundu ve Eser West'e dönerek sen işine bak çok konuşma dedi.

Eser West Serhat'ın bu sözleri sonrası daha fazla dayanamayarak yerinden kalktı ve sen bekle adalar birleşip aynı adaya yerleşince göreceksin dedi. Boğamısın sen dediği duyuldu. Bunun üzerine Serhat da Eser'e cevap verdi ve ortalık bir anda karıştı. Program ekibinin araya girmesi ile olaylar yatıştırılmaya çalışıldı.

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 30.01.2017 23:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş