31 Ocak 2017 Salı 23:05
31 Ocak Survivor 2017 Kim Elendi- Yeni Açıklandı (Son Dakika)
31 Ocak Survivor'dan kim gitti? Yapılan SMS oylaması sonuçları açıklandı ve en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu. Yarışmacının takım alkadaşları çok üzülürken Elenen kişi ise geride kalanlara teşekkür etti. Survivor 31 Ocak günü en az SMS'İ kim aldı soruları da cevabını buldu.

31 Ocak Survivor'dan kim elendi?


 Survivor 2017 yeni yayınlanan bölümü 31 Ocak 2017 Salı günü Survivor macerası biten yarışmacı açıklandı ve en az sms alan kişi adaya veda etti. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Survivor yarışmasının kuralı gereği bugün bir kişi ile veda etmek zorunda olduklarını söyledi ve sonuçları açıkladı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz adada kalan isimler büyük sevinç yaşarken elenen isim ise göz yaşlarına boğuldu.

Survivor 2017 ikinci elenen yarışmacı Seda Demir Oldu

Survivor macerasının kendisi için belki bittiğini söyleyen yarışmacı buradan giderken çok güzel anılar bıraktığını ve burada yaşadığı tecrübeyi hiç unutamayacağını söyledi. Burada kalan arkadaşlarına ve takımına başarılar dileyen yarışmacı arkadaşları ile vedalaştıktan sonra adadan ayrıldı. Acun Ilıcalı ise yaptığı kısa açıklamada adada kaldığı süre içinde Survivor'a renk kattığını ve kendisini hiç unutmayacağını söyleyerek yarışmacıyı uğurladı

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?
Son Güncelleme: 31.01.2017 23:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş