31 Ocak 2017 Salı 20:33
31 Ocak Survivor 2017 İletişim Ödülünü Kim Kazandı? İletişim Ödülünde Ne Verilecek?
31 Ocak Survivor 2017 İletişim Ödülünü Kim Kazandı? Yarışmada iki takımda Türkiye'den bir haber alabilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Serhat ve Eser West'in kavgası iletişim ödlünün önüne geçti. Sonunda kazanan takım büyük sevinç yaşarken kaybeden takımda hüzün hakimdi. Kazanan takım iletişim ödülünde ne kazandı merak edildi.

31 Ocak Survivor 2017 İletişim Ödülünü Kim Kazandı?

Survivor 2017 yeni bölümünde İletişim ödülüne sahne oldu. Survivor 2017 31 Ocak Salı günü yarışmayı kazanacak takım iletişim ödülünün de sahibi olacak ve bir nebze de olsa Türkiye'den haber almış olacaklar. Survivor'un klasikleri haline gelen İletişim ödülü ilk defa bugün oynandı ve oyunun galibi rakibinden daha çok mücadele eden ve daha çok isteyen takım oldu. İletişim ödülünü Kazanan Ünlüler Olduİletişim Ödülünde Ne Kazandılar?


Survivor 2017 iletişim ödülü oynanırken oyundan daha çok Serhat ve Eser'in kavgası damga vurdu. Kavga o kadar büyüdükü survivor ekibi araya girmek zorunda kaldı. Tartışan Eser ve Serhat Akın takım arkadaşlarının da yardımı ile bir nebze olsun sakinleştiler ve tekrar oyuna geçildi. 31 Ocak Survivor tanıtımını izleyenler acaba Serhat veya Eser'den diskalifiye olan olurmu diye merak ediyordu ancak yeni bölümde öyle birşey gerçekleşmeyecek

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?
Son Güncelleme: 31.01.2017 20:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş