01 Şubat 2017 Çarşamba 14:49
31 Ocak İletişim Ödülü Çalan Şarkı İsimleri
 Ülkemizin en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da heyecan devam ediyor. 31 Ocak Salı akşamı oynanan iletişim oyununu kazanan taraf Ünlüler oldu. Peki İletişim ödülünde çalan şarkıların isimleri nelerdi? İşte detaylar..

 

Her bölümünde heyecan fırtınası estiren ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Survivor’dan gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Program 31 ocak Salı akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu ve kıyasıya bir mücadele daha yaşandı.

Oynanan oyunun sonundaki ödül ise iletişim ödülüydü. Her hafta oynanacak olan bu iletişim oyununda bu haftaki ödül 2 kg pirinç ve istedikleri şarkıları çalabilecekleri müzikler olacaktı.

Oyun oldukça çekişmeli başladı. İlk turu kazana takım  Gönüllüler takımı oldu. Bunun ardından 2.turda Ünlüler takımı eşitliği sağladı ve oyun final turuna kaldı.

Final turunda Sadin ile Furkan arasında yaşanan gerginliğe Eser ile Serhat da dahil olunca ortam bir anda gerildi. Özellikle Serhat ile Eser arasında yaşanan gelişmeler Survivor 2017’ye damga vuran ilk tartışma oldu.

31 Ocak Salı akşamı iletişim oyununun ardından Ünlüler takımının tercih ettiği şarkıları sizler için sıraladık.

Murat Boz – Adını Bilen Yazsın

Ego! LowBass by Williams

Sezen Aksu – Canımsın Sen

 

Çalan şarkılarla büyük bir enerji toplayan Ünlüler takımının keyifli anları da gözlerden kaçmıyordu.

Son Güncelleme: 01.02.2017 14:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş