31 Ocak 2017 Salı 18:13
31 Ocak Esra Erol Kısmetse Olur Ceyda'ya Sürpriz Talip kim Geldi?
Esra Erolb31 ocak Ceyda' sürpriz talip kim geldi? Ceyda ilk talibine ne cevap verdi merak ediliyor.  Ceyda sürpriz talibi ile ne konuştu?  Ceyda yenii gelen talibi ile çay içmeyi kabul etti. Locadan adaylar Ceyda'ya talibi ile çaya çıkması yönünde tavsiyeler geldi. Ayrıntılar haberimizde

31 Ocak Esra Erol Ceydaya sürpriz Talip Kim Geldi?

31 ocak Esra Erol programında kısmetse olur Ceyda'ya sürpriz talip geldi.  Esra Erol yaptığı açıklamada Ceydayı aday koltuğuna oturttu süpriz talibi olduğunu söyledi. Daha önce Merve ile kısa bir beraberliği olan Mustafa Ceyda'nın sürpriz talibi oldu. Mustafa'yı karşısında gören Ceyda çok şaşırdı ve Mustafayı tanıma yoluna gitti.

Mustafa Ceyda'yı uzun bir süredir tanıdığını ona karşı hisleri olduğunu açıkladı. Mustafa ve Ceyda paravan açılarak görüştüler. Ceyd ilk karşılaşma da biraz düşünse de daha sonra çaya çıkmayı kabul etti.

Mustafa çayı burada  içmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine Ceyda da peki o zaman dışarıda içelim ha burda ha dışarıda farketmez dedi. Esra Erol daha sonra ikiliyi stüdyodan elele uğurladılar..

Ceyda Geçen hafta Cuma günü yapılan programda sürpriz bir şekilde ilk defa Esra Erol'un programına çıkmış ve artık taliplerini Esra Erol'un programında arayacağını söylemişti. Ceyda bilindiği gibi Kısmetse Olur evlilik programına katılmış ve olaylı bir şekilde ayrılmıştı

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?

Son Güncelleme: 31.01.2017 18:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş