31 Aralık 2016 Cumartesi 09:30
31 Aralık Kanal D Yılbaşı Özel Yayın Akışı | Hangi programlar var?
 31 Aralık Kanald Yılbaşı Yayın Akışı Nasıl Olacak, Hangi Ünlüler Katılacak, Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında Hangi Ünlüler Katılacak, Bülent Ersoy Yarışacak mı, Serdar Ortaç ve Eşi Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Katılacakmı, Ferman Toprak ve Eşi Yarışmaya Katılacakmı, Beyaz Show canlı mı yayınlanacak, Beyaz showun konukları kimler olacaK..

Her sene yılbaşı gününde merak edilen konulardan birtaneside televizyon kanallarının yayın akış programları olur. Sevdikleri ve arkadaşları ile yılbaşı gecesinde beraber dışarıda program yapamayan kişiler beraber ve ya ayrı olarak televizyon izlemek isterler. Bu nedenledir ki yılbaşı akşamı hangi kanalda hangi program var, hangi ünlüler sahne olacak çok merak edilir.

Sizler için hazırladığımız bu haberimizde kanal d ekranlarında 31 Aralık yılbaşı akşamı yayınlanacak programlar hangi ünlülerin sahne alacağı gibi konuları öğrenmeye ve yayınlamaya çalıştık işte yayın akışı

Kanal D 31 Aralık Yılbaşı Gecesi Yayın Akışı

Yılbaşı günü ana haber bültenine kadar normal yayın akışını sürdürecek olan kanal d nin yılbaşı eğlenceleri ana haber bülteninden sonra başlıyor:
19:40 gibi bitecek ana haber bütletinden sonra saat 19:45 te Ben bilmem eşim bilir adlı yarışma programı yayınlanacak önceden çekilen bu programın fragmanları bile izlenme rekorları kırdı ki bir çok ünlü isimde programda eşi ile beraber yarışacak. Programa katılacak ünlüler Serdar Ortaç ve eşi chloe, Ferman Toprak ve eşi ve Bülent Ersoy Ufuk Özkanın sunuculuğunu yapacağı programa renk katacak.

Programdan sonra başlayacak olan Beyaz Show 01:00 gibi 30 Aralık 2016 tarihindeki eski programı yayınlanacak. Beyaz showun konukları ise Zahide Yetiş, Koray Avcı ve Ertem Şener olacak. Beyaz showdan sonra ise Yeni yılın ilk çekilişi adlı programlar sabah saatlerine kadar yayınlanacak

İşte tam program listesi

09:30 Magazin D

13:00 Kısmetse Olur

15:45 Arka Sokaklar

18:45 Ana Haber Bülteni

19:45 Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel

01:00 Beyaz Show

03:15 Yeni Yılın İlk Çekilişi

04:30 Yeni Yılın İlk Çekilişi 

Son Güncelleme: 31.12.2016 20:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş