30 Ocak 2017 Pazartesi 22:38
30 Ocak Survivor Ödül Oyunu Galibiyet Sonrası Eser West Nusret Taklidi Görüntüleri
30 Ocak Survivor Ödül oyunu Eser West Nusret'i Taklit etti. Geriden Gelen Eser galibiyet sevinci olarak Meşhur Nusret'in taklidini yaptı. Nusret Kimdir? Eser Tuz döker gibi yaparak kimin taklidini yapmıştır merak ediliyor. 30 Ocak Ödül Oyunu 1. bölümü kim kazandı soruları cevabını buldu

Eser West'ten Nusret Taklidi Yaptı

 Survivor 30 Ocak yeni bölümde Ödül oyunu sırasında Gönüllüler 4-1 mağlup oldukları mücadelede geriden gelerek durumu 4-4'e getirdi. Durum 4-4 olduktan sonra son oyunu kazanan ödül oyununun 1. bölümünü kazanacaktı. Yarışmanın 9. oyunu Eser West ile Furkan Kızılay arasında gerçekleşti. Oyanan mücadelede Eser parkurda geri kaldı ama atışlarda üstünlük kurduğu Furkan'ı yendi. Nusret Kimdir? Eser Neden Nusret Taklidi Yaptı?

Eser geriden gelerek hem mücadeleyi kazandı hemde su böreği ödül oyununun ilk bölümünü gönüllüler takımının kazanmasını sağladı. Eser son mücadeleyi kazanması ile Türkiyenin Gündemine Tuz dökme sahnesi ile Oturan Nusret'in taklidini yaptı ve eli ile sanki tuz dökermiş gibi yaptı. Eser'in bu galibiyet sevinci takım arkadaşları tarafından da çok beğenildi.
Son Güncelleme: 30.01.2017 22:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş