30 Ocak 2017 Pazartesi 21:40
30 Ocak Survivor 2017 Sembol Meyve Ödülüne Neden Tüm Ünlüler Katılmadı?
Survivor 30 Ocak Meyve Ödülüne Neden Tüm Ünlüler Katılmadı açıklandı. Serhat Akın Meyve Ödülüne kimleri seçti? Sema Apak meyve ödülüne giderken kimleri yanında götürdü. Yarışma formatında değişiklik yapılarak geçen sene tüm takımın gittiği sembol ödülüne bu sene kazanan kişinin seçtiği üç kişi ve kendisi gidebilecek

30 Ocak Survivor Meyve Ödülüne Neden Tüm Ünlüler Katılmadı?

 Survivor 30 Ocak günü oynanan Sembol oyunu sonucunda hem erkeklerde hemde kadınlarda kazanan ünlüler takımı oldu. Sembol oyununu ünlülerin kazanması sonucu ünlüler meyve ödülü kazandı. Ancak Alp Kırşan Meyve Ödülüne tüm takımın katılamayacağını açıklaması üzerine yarışmacılarda büyük üzüntü hakim oldu. Alp Kırşan Daha sonra yaptığı açıklamada kazanan her yarışmacının yanında 3 arkadaşını alarak meyve ödülüne gideceğini söyledi.

Bunun üzerine biraz olsun yarışmacıların bozulan moralleri düzeldi. Kadınlarda ilk sembol oyununun kazananı Sema ApaK Olurken, Erkeklerde ise ilk sembol oyununu Serhat Akın kazandı. Serhat ve Sema yanında kimi götürmek istedikleri sorulunca bir hayli düşündüler ve zorlandılar. Sonunda iki yarışmacıda yanında götürmek istediği isimleri açıkladı.Sema Apak Meyve Ödülüne Kimleri Seçti?


Sema Apak söz alarak ilk olarak son yarışmada rakibi olan aynı takımdan Bernayı almak istediğini açıkladı. İkinci olarakta yıllarca aynı takımda mücadele ettikleri Pınar'ın ismini söyledi ve sonuncu kişiyi ise çok sevdiği ve yaşından dolayı Tarık Mengüç dedi.

Serhat Akın Meyve Ödülüne Kimleri Seçti?

Serhat Akın'da aynı takımda mücadele verirken böyle bir karar vermenin zor olduğunu açıkladı ve ilk olarak Survivorun burada kendisine bir kardeş kazandırdığını söyledi. Furkan'ın ismini açıklayan Serhat, ikinci olarak İlhan Mansız ismini söyledi. Son olarak ise gönlünün Şahika Ercümenden yana olduğunu açıklayarak Meyve ödülüne gidecek 6 kişiyi açıklamış oldular.

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 30.01.2017 21:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş