30 Ocak 2017 Pazartesi 20:16
30 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Ödül Ne Kazandılar
Survivor 30 Ocak ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödülü Kazanan takım karşılığında ne aldı? Oynanan ödül oyunusun sonucu kaç kaç bitti merak ediliyor. Her bölümü ile nefes kesen Survivor 2017 8. bölüm Ödül Oyunu ile 30 Ocak Pazartesi izleyicisi ile buluştu.

30 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim Kazandı?


30 Ocak Survivor Ödül oyununu iple çeken takımlar kıyasıya yarıştı ve ödül oyununu ençok puan alan takım kazandı. Hemen hemen her mücadelesi final etabına giden yarışmaların galibi bazen bayrak yarışı ile sonuçlanabiliyor. Heri ki takımında birbirine denk olması yarışmalarda böyle sonuçlar doğuruyor. Survivor 30 Ocak günü ödül oyunu vardı. Takımlar iki gün üst üste dokunulmazlık oyunu oynadıktan sonra bugün ödül oyununa çıktılar.

Oynanan ödül oyunu sonrası Gönülüler takımı oynanan iki etabıda kazanarak su böreği ödülünün sahibi oldu. Gönüllüler böylece dün dokunulmazlığı kazandıktan sonra bugün ödül oyununu da kazanarak iki oyunluk bir seri yaptı

Ödül Oyununun Sonucu Kaç Kaç Bitti?

Adada yiyecek malzeme bulmakta zorlanan takımlar balık ta yakalayamayınca umudu ödül oyunlarına kaldı. Takım olarak daha kenetlenen Gönüllüler takımı bir adım önde gözükürken Ünlüler kendi aralarındaki sorunu çözebileceklermi merak ediliyor. Oyanan ödül oyununda Gönüllüler üst üst iki etabıda kazanarak oyunu 2-0 kazandı. Acun Ilıcalının sunumu ile ekranlara gelen Survivor 2017 her bölümü ile izleyicisini TV başına kilitliyorYarışmayı Kazanan Takım Ödül ne Kazandı?

Oynanan Ödül oyunu sonrasında kazanan takım verilen ödülün sahibi oldu. Ödül açıklandığında her iki takım oyuncuları da extra motive oldular ve ödülü kazanmak için ellerinden gelen herşeyi ortaya koydular. 30 Ocak Survivor 2017 Ödülü Su Böreği Olarak açıklandı

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek?
 

30 Ocak Survivor Ödül Oyunu Gönüllülerden Müthiş Geri Dönüş? Eser West'ten Nusret Taklidi Geldi
31 Ocak Survivor 2017 Serhat Eser Kavgası Damga Vurdu? Serhat ve Eser Diskalifiye Olacak mı?
TV8 canlı yayın akışı 31 Ocak Salı Survivor 2017 9. Bölüm
30 Ocak Survivor Ödül Oyunu İlhan Mansız Neden Yok? İlhan'ın Son Sağlık Durumu ne?

30 Ocak Survivor Meyve Ödülüne Neden Tüm Ünlüler Katılmadı?

30 Ocak Survivor 2017 Erkekler Sembol Oyununu Kim Kazandı? Kazanan Ünlülerden oldu
30 Ocak Survivor 2017 Kızlar Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kazanan Sema Oldu

Survivor 8. Bölüm 30 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı?Survivor 2017 8. Son Bölüm TV8

Son Güncelleme: 30.01.2017 20:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş