30 Ocak 2017 Pazartesi 20:47
30 Ocak Survivor 2017 Kızlar Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kazanan Sema Oldu
 30 Ocak Survivor 2017 Sembol Oyunu Kızlarda Kim Kazandı sorusu cevabını buldu ve Sema kızların galibi oldu. Büyük rekabete sahne olan yarışmada her iki takım oyuncularıda birbirlerine karşı mücadele ettiler.  Bu sene ilk defa oynanan sembol oyununu kazanan ne elde edecek?

30 Ocak Survivor 2017 Sembol Oyunu Kızlarda Kim Kazandı?


Survivor 2017 Sembol oyununu Kızlarda Kazanan kim oldu sorucunun cevabı belli oldu. Rakiplerine göre daha çok kazanan ve daha hızlı olan kişi ödülün sahibi oldu. Survivor 2017 ilk sembol oyunu kızlar tarafından oynandı. Kızlar arasında oynanan sembol uyunu büyük rekabete sahne oldu ve kazanan kişi sembol ödülünün sahibi oldu. Hersene Survivor yarışmalarının klasikleri haline gelen Sembol oyununun ilki 30 Ocak Pazartesi günü oynandı.Sembolü Kazanan Kişi Ne Kazanıyor?


Sembolü kazanan kişi yarışmanın sonlarında Kıbrıs biletine daha yakın oluyor. Oynanan oyunları kişinin ne kadar sembolü varsa okadar önde başlıyor. Bu açıdan çok önemli olan sembol oyunu büyük rekabete sahne oldu ve kızlarda kazanan kişi büyük sevinç yaşadı. 

Sembol Oyunu Neden Önemli

Sembol oyunlarında her iki takım ünlüler ve gönüllüler takımlarınnı erkekleri ve kızları ayrı ayrı yarışıyor. Daha sonra kızların birincisi ile erkeklerin birincisi yeni bir mücadele yapıyor ve sembol ödülünün sahibi oluyor. Ne kadar çok sembol o kadar çok Kıbrıs şansı anlamına geliyor

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 30.01.2017 20:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş