30 Ocak 2017 Pazartesi 20:59
30 Ocak Survivor 2017 Erkekler Sembol Oyununu Kim Kazandı? Kazanan Ünlülerden oldu
 30 Ocak Survivor Erkekler Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Sembol Oyunu Survivor 2017'de ilk defa 30 Ocak 2017 Pazartesi günü oynandı. İki takım oyuncularıda erken Kıbrıs bileti anlamına gelen Sembol oyununu kazanmak için herşeyi yaptı ve sonunda kazanan daha hızlı olan Serhat Akın oldu. Tüm oyuncuların oynadığı sembol uyununda aynı takım oyuncuları da birbirleri ile mücadele edebiliyor. 

Sembol Oyunu Kıbrıs' Erken Bilet Demek

Survivor'da sembol oyunu herkesin bildiği gibi Kıbrıs'a erkenbilet demek. Kim daha çok sembol oyunu kazanır ise Survivor Finallerine gitme şansı da o kadar çok oluyor. Tüm yarışmacıların final hedefi olunca sembol oyunuda kıran kırana geçiyor. Hangi yarışmacı olursa olsun en yüksek performansı gösterip rakibini yenerek haftanın sembolünü kazanmak istiyor.Sembol Oyunu Ne Demek?

Oynanan Erkekler Sembol oyunu mücadelesinde kazanan kişi büyük macadele gösterdi ve rakiplerinin her zaman bir adım önünde oldu. Tüm takım arkadaşlarıda sembolü kazanan kişiyi tebrik ederek bir sonraki oyunda kendilerinin kazanmasını diledi. Böylece Survivor 2017'nin ilk Sembol oyunun galibi de belli olmuş oldu

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 30.01.2017 21:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş