31 Ocak 2017 Salı 10:21
30 Ocak Karavan ATV Haftanın Finali Kim Kazandı?
  30 Ocak Karavan ATV Haftanın Finali Kim Kazandı? Büyük ödülü Karavanda bu hafta hangi takım kazandı? Erkekler 267 liralık farkı 30 Ocak Pazartesi günü kapatabildilermi merak edilirken yarışmacılar en yüksek karı elde etmek için büyük gayret gösteriyor.

KARAVAN 30 OCAK HAFTANIN FİNALİNİ KİM KAZANDI?

Karavan 30 Ocak günü haftanın final bölümü ile ekranlara geldi. Kadınlar ve Erkekler menülerini hazırlayıp satışa sundular. Oluşturulan menülerden en yüksek karı elde etmek isteyen Yarışmacalar fiyatlarını aynı zamanda makul tutmak zorunda. Yapılan satışlardan en çok kar elde eden takım günün kazananı oluyor. 30 Ocak Pazartesi günü haftanın finali yapıldı. Yapılan satışlar sonucunda bir haftalık toplam en çok kar elde eden takım büyük ödülün sahibi oldu.

ERKEKLER TAKIMI 267 LİRALIK FARKI KAPATABİLECEK Mİ?


Karavan programı Erkekler büyük finale girerken 267 liralık aradaki  büyük farkı kapatabilecekler mi merak ediliyor. Hafta içi hergün ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Karavan yarışmacı haftanın başında final yapıyor ve bir haftalık kazanan takım büyük ödülün de sahibi oluyuor. Erkekler final gününe 267 liralık dejavantaj ile girdi.

 Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 

Son Güncelleme: 31.01.2017 10:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş