30 Ekim 2016 Pazar 17:48
30 Ekim Reyting sonuçları hangi program birinci olacak
Türk televizyonlarında reyting yarışı devam ediyor. Her televizyon kanalı yayınladığı program yada dizi ile daha çok seyirciye erişmeye devam ediyor. Peki en çok seyirciye kim erişecek?

Geçtiğimiz hafta Pazar gününün galibi TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli yarışma programı olmuştu. O Ses Türkiye yayınlandığı günlerde reytinglerde büyük bir başarı gösteriyor.

23 Ekim günü için yayınlanan reyting sonuçlarında Total listede O Ses Türkiye isimli TV 8’in sevilen yarışma programı 5,16 reyting ile birinci sırada yer almayı başarmıştı.

Total listede onu takip eden program ise Star TV’nin çok sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır oldu. Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizi de seyirci tarafından çok beğenildi ve başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

23 Ekim gününün bir başka güçlü dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan O Hayat Benim oldu. O Hayat Benim dizisi Total listede 3.sırada yer aldı.

AB listesinde ise O Hayat Benim isimli dizinin 8.sırada yer alması dikkat çekti.

AB listesinde de günün birinciliğini elinde tutan program O Ses Türkiye oldu. O Ses Türkiye ve O Ses Türkiye Özet ilk iki sırayı alarak büyük bir başarı gösterdiler.

30 Ekim günü yine aynı programlar arasında geçmesi beklenen reyting yarışının benzer şekilde sonuçlanması bekleniyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş