03 Şubat 2017 Cuma 18:18
3 Şubat Zuhal Topal'da Neler Yaşandı? Hanife ve Serkan Yeni Talipleri ile Buluştu
 Zuhal Topal 3 Şubat neler yaşandı? Hanife ve Serkan Barışacak mı derken yeni talipleri ile buluştular. Serkan'ın gelen yeni talibi Anna güzelliği ile programa damga vurdu. Dilek yeni talibi ile buluşan İbrahim'e tepki gösterdi.

ZUHAL TOPAL 3 ŞUBAT NELER YAŞANDI?


Zuhal Topal 3 şubat programında yine eğlenceli anlar yaşandı. Dün ayrılık kararı alan Hanife ve Serkan yeni talipleri ile buluştu. Özellikle Serkan'ın talibi Anna güzelliği ile dikkat çekti. Anna'nın stüdyoya gelişi ile büyük alkış tufanı koptu. Serkan'ın Anna'ya verdiği cevap dikkat çekti. Zuhal Tpal'la 3 şubat programında Hanife'de yeni talibi ile buluştu.

Programın dikkat çeken gelin ve damat adaylarından İbrahim ve Dilek yine büyük dikkat çekti. İbrahim yeni talibi ile buluştu. İbrahim yeni talibi ile buluşmadan önce Annesi ile konuştu. Daha sonra yeni gelen talibi ile buluşan İbrahim'in cevabı dikkat çekiciydi. İbrahim'in devamlı talip olduğu Dilek yeni talibi ile buluşan İbrahim'e tepki gösterdi. Söylediği Recal'lerle eğlenceli anlar yaşatan Dilek oryantal dans yaptı.
Son Güncelleme: 03.02.2017 18:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş