03 Şubat 2017 Cuma 19:59
3 Şubat Survivor İlhan Mansız'a Ne Oldu? İlhan Mansız Son Sağlık Durumu
Survivor yeni bölümde İlhan Mansız Neden yok? İlhan Ne Zaman Survivor'a katılacak? İlhan Mansız rahatsızlığı yüzünden diskalifiye edilecek mi merak ediliyor. İlhan Mansız'ın son sağlık durumu ve merak edilen herşey haberimizde

3 ŞUBAT SURVİVOR 2017 İLHAN MANSIZ NEDEN YOK

 Survivor 2017 nin 3 şubat yayınında İlhan Mansız'ın olmaması yine dikkat çekti. Yaklaşık 3 bölümdür İlhan çekimlerde gözükmüyor. Bunu farkeden herkesm acaba İlhan Mansız Diskalifiye mi oldu sorusunu sıklıkla sormaya başladı. Acun Ilıcalı en son 31 Ocak ada konseyinde İlhan Mansız ile ilgili bir açıklama yapmıştı. İlhan Mansız'ın karın bölgesinde bir rahatsızlığının oduğunu ve tedavisine başlandığını açıklamıştıİLHAN NE ZAMAN ADAYA GELECEK? SON SAĞLIK DURUMU NE?


İlhan Mansız aradan geçen onca güne rağmen hala yeni bölümde gözükmedi. İlhan Mansız bu gidişle Survivor 2017'ye devam edebilecek mi bilinmez ancak sevenlerinin dört gözle İlhan Mansız'dan gelecek iyi bir haberi beklediği kesin. Acun Ilıcalı İlhan Mansız'ın karnında başlayan ağrının zamanla kalbine doğru ilerlediğini anlattı. İlhan'ın korkulacak birşeyi olmadığını da sözlerine ekledi. 

Son Güncelleme: 03.02.2017 20:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş