03 Şubat 2017 Cuma 20:07
3 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Ödül Ne Verildi?
Survivor 2017 programında 3 şubat 10. bölümünde oynanan plaj voleybolu oyununu kim kazandı? Ünlüler ve gönüllüler voleybol sahasında ödül oyunu için karşı karşıya geldiler? Kazanan Takim hangisi oldu merak ediliyor. Ödül oyunu sonucunda ödül ne verildi?

3 ŞUBAT SURVİVOR'DA HANGİ OYUN OYNANDI?


 Survivor 2017 ödül oyununu kim kazandı merak edilirken 3 şubatda yayınlanan ödül oyununda plaj voleybolu oynandı. Acun Ilıcalı'nın her hafta bir gün olimpiyat oyunlarından birisini oynatma kararından sonra bu hafta 3 şubat da oynanacak oyunun adı Beach Volle( Plaj Voleybolu) oldu. İki takımında büyük gayret gösterdiği oyunda rakibinden daha fazla oyun kazanan takım ödül oyununu kazandı. Oyunu kazanan takım Pizza ödülü kazandı. Oyunu kazanan takıma Kişi Başı 2'şer dilim pizza verilecek3 ŞUBAT ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor 2017 gerek yarışmacıların performansı gerekse isimleri nedeni ile bu seneye damga vuruyor. Her hafta bir kişinin elendiği programda geçen hafta Ünlülerden Seda Demir SMS Oylaması sonucunda adaya veda etmişti. Seda'dan önce ise Gönüllüler takımından Fulya Şahin olaylı bir şekilde adadan ayrılmıştı.

Ödül oyunu sonucunda kazanan takım bir gün sonra oynanan dokunulmazlık oyununa daha konsantre ve güçlü çıkıyor. Ödül oyununu kazanarak besin alan takımın daha güçlü gelmesi doğalken kaybeden takımın da oyun alanına hırslı gelmesi rekabeti arttırıyor. Survivor 2017 3 şubatda oynanacak ödül oynunda kazanan takım belli olur olmaz anında sizlerle paylaşacağız

Survivor 3 şubat Ödül Oyunu Kim kazandı? Ünlüler'den Bowlingi Sevinci

Son Güncelleme: 03.02.2017 20:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş