02 Şubat 2017 Perşembe 00:15
3 Şubat Survivor 2017 10. Bölüm Tanıtımı | Ödül Oyununda Tenis Var!
2017 Survivor yeni bölümde ödül oyunu yine nefesleri kesecek. 3 Şubat ödül oyununu kazanan takım aynı zamanda yemek ödülünü de kazanmış olacak. Tenis oyununun oynanacağı yeni bölümde Survivor tarihinde ilk defa tenis ödül oyunu oynanmış olacak.

Survivor 2017 3 Şubat Tenis Ödül oyunu 10. Bölümde Neler Olacak?

 Survivor hayranlarınn merakla beklediği fragman yayınlandı. Yayınlanan frgmana göre 3 Şubat Cuma günü tenis oyunu oynanacak. Oynanan tenis oyunu sonrası kazanan takıma ödül verilecek. Ödül oyununu kazanan takım büyük bir yiyecek kazanacak. Ödül oyunu başlamadan önce açılan ödülü gören yarışmacılar büyük sevinç yaşadı.Survivor yeni böümü 3 Şubat 2017 Cuma günü TV8 ekranlarında olacak ve saat 20.00'da izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanacak yeni bölümde Ünlüler takım özellikle Eser West'in sevinmelerine takmış durumda. Eser'in yarışlardan sonra bağırması ünlüler takımını kızdırıyor ve Furkan, Sedat ve Serhat yeni bölüm fragmanında eleştrilerini yapıyorlar.Survivor 10. bölümde hangi oyun oynanacak?


3 Şubat ödül oyununda oyun olarak Tenis karşılaşması oynanacak. 5'erli takımlar halinde oynanacak Tenis müsabakasını kazanan takım aynı zamanda ödül'ün de sahibi olacak. Her iki takım da ödül oyununu kazanmak istiyor ve bunu başarmak içinde ellerinden ne geliyorsa yapacaklar.

3 Şubat Survivor Yeni bölümde Ödül ne verilecek? 

Ödül oyununu kazanan takım ne kazanacak sorusu 3 Şubat Cuma günü cevabını buluyor. Her Hafta Olimpiyatlarda oynanan spor karşılaşmalarından birisinin oynandığı adada bu hafta Tenis oyunu oynanacak. Tenis oyununu kazanan takım ödülün sahibi olacak ve yarınki Dokunulmazlık oyunu öncesi hem moral kazanmış hemde karınlarını doyurmuş olacaklar

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?
Son Güncelleme: 02.02.2017 00:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş