03 Şubat 2017 Cuma 10:59
3 Şubat Gardırop Savaşları Aycan Elendi mi? Aycan Demirci Kimdir?
Gardırop Savaşları 3 Şubat Aycan Demirci elenecek mi merak ediliyor. Sekiz aydan beri programda olan Aycan için ayrılık çanları çalmaya başladı. Yaklaşık bir haftadır performansı ile jüriden kötü puanlar alan Aycan 3 Şubat Gardırop savaşları programında elendi. Elenen Yarışmacı Aycan Demirci Kimdir?

 Gardırop Savaşları 3 Şubat Cuma günü yapılan final puanlamasında Aycan Demirci hafta boyunca toplamda en düşük puanı alarak yarışmadan elenen isim oldu. Gardırop savaşları programında 8 aydır bulunan Aycan Demirci 2 Şubatda jüri üyeleri tarafından uyarılmıştı. Aycan 8 aydır  programda olduğu  için psikolojik olarak etkilendiğini ve kendisini yarışmaya veremediğini itiraf etmişti.

AYCAN DEMİRCİ KİMDİR?

Aycan Demirci Gardırop savaşları programı ile tanınmış ve bulunduğu süre içerisinde de hayran kitlesini arttırmıştır. Aycan Demirci nin özellikle İnstagram adresinden paylaştığı fotoğraflar oldukça dikkat çekmekte  ve takipçi sayısı her geçen gün katlanmaktadır. Aycan 20 yaşında ve İstanbulda yaşıyor. Özellikle Gardırop savaşları programında oluşturduğu kombinlerle dikkat çekmiştir.
GARDIROP SAVAŞLARI 
3 ŞUBAT KİM ELENDİ?


Aycan Elendi. Aycan programın ilk başlayış gününden itibaren yaklaşık 8 aydır jüri üyeleri ve arkadaşları ile beraberdi. Programdan elendiği açıklandıktan sonra Aycan büyük üzüntü duyuyor ve arkadaşları ile vedalaşıyor. Hatırlanacağı gibi Aycan 2 Şubat Gardırop Savaşları programında  sadece 4 puan almış ve dayanamayarak hüngür hüngür ağlamıştı.


Gardırop  Savaşları 3 Şubat Cuma günü haftanın finali yapıldı ve yarışmacılardan en hafta boyunca en düşük puanı alan kişi Gardırop Savaşları programından elendi. Tanıtım görüntülerinde Ağlayan Aycan ve Gizem'den birisinin gideceği anlaşılırken. 3 Şubat Gardırop Savaşlarından Aycan'ın eleneceği duyumunu aldık Aycan 2 Şubat programında jürіnіn karşısında iken ağlayarak aіlesini çok özlediğini söylemişti.

Gardırop savaşları Kim Elendi 3 Şubat 2017 Cuma Günün Konsepti Ne Oldu?
3 Şubat Gardırop Savaşları Aycan Elendi mi? Aycan Demirci Kimdir?
3 Şubat Gardırop Savaşları Elenen Kim Oldu? Yağmur Programa Geri mi Dönüyor?
Gardırop Savaşları 3 Şubat Bu Hafta Neden İki Kişi Elendi? Öykü ve Aycan Neden Gitti?
  
Son Güncelleme: 03.02.2017 11:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş