03 Ocak 2017 Salı 23:56
3 Ocak Esra Erolda neler Yaşandı? Merve canlı Yayında Yunus hakkında neler söyledi?
 Atv Esra Erolda 3 ocak günü neler yaşandı? Şok bir şekilde canlı yayına çıkan merve başından geçen olayları anlattı. Merve Yunus hakkındaki gerçekleri ve tüm  merak edilenleri bir bir anlattı. Programın geçen haftaki bölümlerinde neler yaşanmıştı? Detaylar haberimizde..

Geçen Hafta Neler Yaşanmıştı


Atv de yayınlanan ve hafta içi her gün saat 16:30 da başlayan evlendirme programı Esra Erolda yine çok ilginç hikaye ve tanışmalara sahne oldu. Esra Erolun sunduğu programda geçen hafta yaşanan ilginç tartışma bu haftaya taşında. Alper ve Merve tam nişan takacak iken Alper tüm gerçekleri anlatmış ve mervenin başka bir adamı sevdiğini ve onun ile tatil planları olduğunu söylemişti.

Bunun üzerine Merve her şeyi kabul etmiş ve sevdiği adamın yanına giderek onun ile evleneceğini ve en geç onbeş gün içindede programa düğün fotoğraflarını göndereceğini söylemişti. Esra Erol ise daha o günden Merveyi uyarmaya çalışmış ve böyle bir senaryoyu yaklaşık iki sene önce seyrettiğini ve sonunun hiç umulduğu gibi bitmediğini söylemişti.

Merve Canlı Yayına Çıktı

Programın 3 ocak 2017 günü yayınlanan canlı yayınında ilginç bir olay gerçekleşti ve programdan ayrılarak evleneceğini söyleyen Merve canlı yayına çıktı. Kendisini izleyen herkesten özür dileyen Merve sevdiği adamın sözünü tutmadığını ve Esra Erol un uyardığı gibi hiçbir şeyin umduğu gibi gitmediğini söyledi. Başından geçenleri anlatan Merve sevdiği adamın yanına gittiğini Yunus un annesinin bu evliliği istemediğini annesinin kendisinin geldiğinden haberi olunca iki defa rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını ve bu yüzden de Yunusun kendisine verdiği sözleri tutamadığını söyledi.


Yunus için son olarak ne gibi sözler söylemek istersin diye sunulduğunda ise Merve bir daha asla Yunus isminde birinin kalbinde olmayacağını ve kendisinin de biraz olsun haysiyet ve onuru varsa kendisini aramamasını istedi. 

Son Güncelleme: 04.01.2017 00:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş