03 Ocak 2017 Salı 13:31
3 Ocak 2017 Müge Anlı'da yaşanan olaylar? Fahire Kara'da son durum
3 Ocak Müge Anlı da yaşanan gelişmeler. Programa başvuran Adem beyin ödünç aldığı araba bulundu. 2 Ocakta Ayşe isimli kadın tarafından dolandırıldığını söyleyen Mehmet Beyden çok daha fazlası bugün programa bağlandı. Erol Atakan bulundu. 30 Aralıktaki bölümde neler yaşanmıştı. Fahire Karadaki gelişmeler.

 Yayının başanda Müge Anlının başlattığı ve her geçen gün başvurulan Sevgi izi adlı girişim tüm hızıyla yayılmaya devam etmektedir. Yine programa katılan kişiler tarafından teşekkür edilerek katınılan sevgi izi uygulaması büyük beğeni aldı. Kaçırılma korkusu veya kaybolma korkusu olan kişiler tarafından yapılan uygulama hızla yayılacağa benziyor.

Yayınlandığı her program büyük bir beğeni ile izlenen ve sunuculuğunu müge anlı nın yaptığı ve aynı isim ile yayınlanan programda 3 Ocak günü yine enteresan kayıp olayları ele alındı. Daha önceki hafta 30 Aralık günü programa başvurarak canlı yayına çıkan ve anlattıkları ile izleyenleri hem şaşırtan ve birazda tebessüm ettiren Adem bey bugünkü programda da yer aldı.

30 Aralık Cuma günü neler olmuştu?

30 Aralık günü çıktığı programda Adem bey arkadaşından ödünç araba aldığını fakat daha sonra işi bittiğinde arabayı nereye parkettiğini hatırlamadığını ve bu yüzden de tüm aramalarına rağmen arabaya ulaşamadığını söylemişti. Müge Anlı ise çok bizim konumuz değil ama yinede sözüne inandım diyerek programa kabul etmişti. Bugünkü programda ise hafta sonu müge anlı ve ekibinin aramaları sonuç verdi ve adem beyin unuttuğu araba bulundu. Programı izleyen bir kişi Adem beyin bildirdiği plaka ve renkte aracı gördüğünü bildirip ekibi aracın yanına götürdü.

Arabayı bulan Müge Anlı nın ekibi daha sonra Adem bey ve arabanın sahibi arkadaşına haber vererek arabanın bulunduğunu söyledi. Hep birlikte arabanın yanında buluşan kişiler büyük bir sevinç yaşadı. Adem bey Müge Anlı ve ekibine teşekkür etmek için 3 Ocaktaki programa elinde çiçekle çıktı ve teşekkürlerini iletti.

3 Ocakta yayınlanan programda bir ara kimsesiz bir adamın görüntüleri paylaşıldı. Adının Erol Atakan olduğu öğrenilen kişiyi tanıyanların program ile irtibata geçmesi tavsiyesinde bulunuldu.


2 Ocak tarihindeki programda ise Ayşe Hanım diye birisi tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını iddia eden Mehmet Arıtürk bugünkü programda da yer aldı. Programa dün bağlanan ve ayşe isimli kadının kendisinide 13.500 lira dolandırdığını söyleyen Osman Büyükelbaşı bugünkü programa geldi. Kadının fotoğrafını gören izleyenlerden Sadi ismindeki bir bey kendisinin kayınpederininde aynı kadın tarafından dolandırıldığını söyledi.Fahire Kara da Gelişme var mı?

Son dönemde çok konuşulan Fahire Kara dosyası bugün çok fazla konuşulmada ancak kadını gören ve duyanların Müge anlının programını aramasını söyledi.

 

Son Güncelleme: 03.01.2017 13:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş