03 Kasım 2016 Perşembe 22:43
3 Kasım Reyting sonuçları Vatanım Sensin, Yüksek Sosyete çekişmesi

Yeni sezon ile birlikte yayın hayatına başlayan Vatanım Sensin dizisi sezona iddialı bir giriş yaparak birinci bölümünün yayınlandığı geçen haftada reyting sıralamasında 2.sıraya yerleşmeyi başarmıştı.

Öte yandan Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Yüksek Sosyete ise geçen hafta başarısını sürdürerek Total listede birinci olmayı başarmıştı.

Perşembe akşamları artık daha büyük bir reyting mücadelesi olacak gibi görünüyor. Ekranlarda yer alan başarılı dizi ve program sayısı arttıkça rekabette yükseliyor.

Geçen hafta AB sıralamada Vatanım Sensin isimli dizi yayınlandığı ilk bölüm olmasına rağmen birinci sırada yer almayı başarmıştı. Perşembe akşamı yayınlanan dizi 7,85 rating oranı yakalamayı başarmıştı.

Başarılı bir dönem dizisi olacak gibi görünen Vatanım Sensin dizisinin başrollerinde Bergüzar Korel ile birlikte Halit Ergenç yer alıyor. Halit Ergenç Bergüzar Korel ikilisine başrolde Onur Saylak eşlik ediyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Vatanım Sensin dizisi geçen hafta gösterdiği başarıyı bu haftada sürdürecektir. Dizinin sosyal medya yorumlarına bakıldığında büyük bir kitle tarafından takip edildiği görünüyor.

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yüksek Sosyete dizisi ile başarısını sürdürmeye devam ediyor ve geniş bir seyirci kitlesi bulunuyor. Sosyal medyada trend olmayı başaran Yüksek Sosyete her hafta Perşembe akşamları yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yer alıyor.

Reyting sonuçları henüz açıklanmadı fakat geçen haftanın sonuçlarına yakın neticelerin elde edileceği düşünülüyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş