23 Ocak 2017 Pazartesi 23:46
3. eleme adayı Berna Keklikler neler söyledi?

3. eleme adayı Berna Keklikler neler söyledi? Survivor 2017'de 3. eleme adayı olarak karşımıza çıkan Göz6 şampiyonu Berna Keklikler, yaptığı açıklamada üzgün olduğunu ifade etti.

Acun Ilıcalı açıkladı! Oyunu kazanana ne ödül verilecek?Acun Ilıcalı oyunu kazanan takımın ne ödül alacağını söyledi. Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017'de değişiklik açıklamasıSürprizlerle başlayan Survivor 2017'de değişiklikler de var. Acun Ilıcalı programın başında yaptığı açıklamada değişiklikleri dile getirdi.

Berna'dan Ünlüler'deki o yarışmacıya: "Korkulu rüyam oldu"Gönüllüler Takımı yarışmacısı Berna, Ünlüler Takımı'nın başarılı atleti Sema'nın performansını överken diğer taraftan da "Sema benim korkulu rüyam oldu" dedi.

Acun Ilıcalı: "Kim giderse iz bırakmış olacak"Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor'a erken veda edecek olan yarışmacının iz bırakacağını söyleyerek, "Uzun zamandır hissetmediğim şeyi bu Survivor'da hissediyorum" dedi.

Acun Ilıcalı'dan Furkan'a övgüSurvivor 2017'de oyun sonrası Acun Ilıcalı, Furkan'ın performansını överek "Çok hızlısın. İyi hazırlanmışsın" dedi.

Erdi konseyde kimi yazacağını açıkladı!Konsey öncesi Fulya ve Berna ile yan yana gelen Erdi, konseyde Elif'in ismini yazacağını belirtti. Ayrıca Erdi, Fulya ve Berna'nın da aynı ismi yazmasını rica etti.

Bireysel sembolün sahibi dördüncü eleme adayını belirledi!Oynanan bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi olan Ogeday, dördüncü eleme adayı olarak Eser'in ismini söyledi

Konseyde dokunulmaz olmak için yarıştılarDokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi olmak için yarıştı. Sembolü kazanan isim Volkan Çetinkaya oldu.

Survivor 2017'de ilk konsey heyecanıSurvivor 2017'de ilk ada konseyi yapıldı. Gönüllüler takımında ismi en çok yazılan Erdi ve bireysel sembol sahibi Volkan'ın kararıyla Fulya eleme adayı oldu.

İlk dokunulmazlık oyununda büyük mücadele!Büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor 2017'nin ilk dokunulmazlık oyununun galibi Ünlüler takımı oldu.

Son Güncelleme: 23.01.2017 23:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş