08 Şubat 2017 Çarşamba 14:23
3 Adam'da Ronaldinho Rüzgarı Esti! Ne Yaptı Neler Söyledi?
 3 adam 8 şubat çarşamba yeni bölümde Ronaldinho konuk oldu. Ronaldinho Türkiyede bulunduğu sırada kendisine yapılan teklifi kabul etti ve 3 adam programına katıldı. Ronaldinho söylediği sözler ve anlattığı hikayeler ile izleyenler ve programdakiler tarafından büyük alkış aldı.

3 ADAM RONALDİNHO BOMBASI


Bir zamanların efsanevi futbolcusu Ronaldinho Brezilya ve Barcelona formaları altında kırılamaz rekorlara ve başarılara imza atmıştır. 8 Şubat 3 Adam programında neler yaşanacak izleyinciler tarafından merak edilirken herkes Ronaldinho'nun Türkiye hakkında söyleyeceği sözleri merak ediyor.

8 ŞUBAT 3 ADAM'da NELER YAŞANDI

Her hafta çarşamba günü raiting sonuçlarına damga vuran 3 adam 8 şubat son bölümü ile yine izleyenlerin nefesini kesti ve müthiş eğlenceli anlar yaşattı. Programa konuk olan Brezilya'nın gelmiş gemiş en büyük futbolcularından birisi olan Ronaldinho konuk oldu. Ronaldinho sevecenliği ve espriler ile programda eğlenceli anlar yaşanmasını sağladı. 

ÇİVİLİ TAHTA'da FUTBOL OYNATILDI


3 adam program ekibi tarafından Ronaldinho'ya 8 Şubat tarihinde küçükken hemen hemen her çocuğun oynadığı çivili tahta üzerinde bozuk para ile futbol oynatıldı. Oynana çivili futbol oyununun sonucunda kazanan Ronaldinho ben kaybetmeyi hiç sevmem dedi.
Son Güncelleme: 08.02.2017 14:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş