22 Kasım 2016 Salı 13:16
3 Adam bu haftaki konukları kim olacak 23 Kasım Çarşamba yeni bölüm
TV8 ekranlarının beğeni ile takip edilen talk show programı 3 Adam ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sunumunu Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak’ın üstlendiği 3 Adam 23 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile yayınlanacak ve konukları da belli oldu. İşte detaylar..
 
Her hafta birbirinden ünlü konukları ve zevkli sohbetiyle sevenlerini ekran başına kilitleyen 3 Adam yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar programından da tanıdığımız Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak gibi isimlerin sunumunu üstlendiği 3 Adam 23 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Bu hafta yayınlanacak olan bölümün konukları da belli oldu. Ülkemizin ünlü sanatçıları arasında yer alan ve şu günlerde O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden olan Hadise, 25 Kasım Cuma günü vizyona girecek olan Çakallarla Dans 4 filminin başrol oyuncularından Şevket Çoruh, İlker Ayrık ve son dönemlerde Okyanus parçası ile büyük çıkış yakalayan Derya Uluğ 3 Adam programının konuklarından olacak.

Her hafta yeni bölümleriyle ekranlarda olan 3 Adam Çarşamba günü saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş