22 Kasım 2016 Salı 16:20
3 Adam 23 Kasım Çarşamba konuklarından Derya Uluğ kimdir
TV8 ekranlarının vazgeçilmez programları arasında yer alan ve her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlayan 3 Adam’ın 23 Kasım Çarşamba konuklarından bir tanesi de Derya Uluğ olacak. Derya Uluğ ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Eser Yenenler’in sunumunu üstlendiği ve her hafta birbirinden ünlü konukları programında ağırlayacak olan 3 Adam 23 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlarda oluyor.
Programın yeni bölümünün konukları ise Hadise, İlker Ayrık, Şevket Çoruh ve Derya Uluğ olacak. Konuklardan olan Derya Uluğ ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Derya Uluğ kimdir?
Son dönemlerde Okyanus parçası ile çok konuşulan isimlerinden olan Derya Uluğ 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünü okuyan Uluğ ardından İstanbul Haliç Üniversitesi’nde ise yüksek lisans yapmaktadır.

9 yaşında bir radyo tarafından düzenlenen ses yarışmasında birinci olan Derya Uluğ İzmir Musiki Derneği çocuk korosunda yer almıştır. Dokuz Üniversitesi bölüm başkanından 15 yaşındayken de şan dersleri almaya başlayan Derya Uluğ ardından profesyonel bir şekilde sahne almaya başlamıştır.

Ebru Gündeş ile birlikte vokal olarak sahne alan Derya Uluğ ardından kendi albümü için zaman ayırdı ve Okyanus single ile müzik severlerin karşısına çıkmıştır.
Kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayan  Derya Uluğ’un önümüzdeki günlerde yeni parçalarla sevenlerinin karşısında olacak.
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 18:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş