27 Ocak 2017 Cuma 22:11
27 Ocak Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? (Yumurta ve Mercimeği kim yiyecek)
Survivor 4. bölümde ödül oyunu yarışması düzenlendi. Gönüllüler ve Ünlüler Mercimek ve Yumurta için yarıştılar. Ödül Oyununda kazanan takım Mercimek ve Yumurta alabilecekti.  İşte detaylar.. 

Ödül Oyununda yarışmacıları zorlu bir parkur bekliyor, ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler mi, yoksa Ünlüler mi olacak? Ünlüler Zıpkın ve Dalış Malzemeleri ödülünü almıştı. 

27 Ocak Ödül Oyununu kim kazanacak? 

Ödül Oyunu: Açıklama:
Ödül Oyunu Oyunu Havuz ve Zorlu Parkur
Ödül Oyunu Ödülü Mercimek Yumurta
Kazanan Takım

Survivor yeni bölümde neler yaşanacak? Survivor 27 Ocak 2017 yeni bölüme ait tüyolar haberimizde. Survivor 'da hafta başında gerçekleştirilen eleme gecesinde SMS Oylama sonuçları ile Gönüllüler'den elemeye kalan Fulya 1.400 SMS Oy alarak elendi. Gönüllülerin'in bir yarışmacısının gitmesi takımı üzdü. Fulya'nın takımdan gitmesi, Gönüllüleri kutuplaşmaya götürecek gibi. Gönüllüler artık takım oyunundan çok, bireysel olarak yarışacak gibi duruyor. Ancak bu oyun onların daha çok kaybetmesine ve sürekli olarak elemeye kalmalarına sebep olacak. 

Yüzleşme devam ediyor

Survivor yeni bölümü ile ekranlara gelecek, kavgaların eksik olmadığı Survivor'da güzel dostluklarda yaşanıyor. En çok izlenen yarılma programları arasında yerini alan Survivor'da yaşanacaklar hafta boyunca konuşuldu. Gönüllüler takımında Fulya'nın gitmesine iç tepkiler sürüyor. Ogeday kendisinin Denisa'yı dinlemesine anlam veremiyor. Erdi ile yüzleşen Ogeday suçluluk hissediyor. Denisa ise Fulya'nın gidişinde suçunun olmadığını Fulya'nın isimini yazan yarışmacının kendisi olmadığını dile getiriyor.. Yüzleşmelerin yaşandığı Survivor Gönüllüler takımında bakalım neler olacak. 

27 Ocak Survivor Ödül Oyunu

Survivor 27 Ocak Ödül Oyunu bu gece ekranlara geliyor. Zorlu bir parkur ve karşılığında nefis bir ödül kendilerini bekliyor, bakalım kazanan kim olacak, hangi takım ödülün sahibi olacak? Detaylar haberimizde olacak, takipte kalınız..


TV8 YAYIN AKIŞI

TV8 YAYIN AKŞI - 27 Ocak 2017
YAYIN SAATİ: PROGRAMIN ADI:                      
07:00 Günaydın Doktor / Yeni Bölüm
08:15 Maşa ile Koca Ayı
08:45
Oynat Bakalım
09:30 Aramızda Kalmasın - Canlı
12:45 Survivor Panorama - Canlı
15:45 İşte Benim Stilim - Yeni Bölüm
20:00 Survivor 2017 - Yeni Bölüm
23:30 Para Bende - Yeni Bölüm
00:45 İşte Benim Stilim - Tekrar
02:45 Aramızda Kalmasın - Tekrar
04:15 Güle Güle Oturun - Tekrar
Son Güncelleme: 27.01.2017 22:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş