27 Ocak 2017 Cuma 14:18
27 Ocak Gardırop Savaşları Rockstar Konsepti Fatoş Buluşma Yerine Geç Kaldı
Gardırop Savaşları 27 Ocak günün konsepti ne oldu. Hangi yarışmacı ne kıyafet giydi merak ediliyor. Jüri üyelerinin yarışmacılar hakkındaki düşünceleri  ve verdikleri puan durumu. Buluşma yerine geç kalan Fatma kaç puan ceza aldı?

GARDIROP SAVAŞLARI FATOŞ BULUŞMA YERİNE GEÇ KALDI 1 PUAN CEZA ALDI


Gardırop Savaşları 27 Ocak gününün konsepti Rockstar oldu. Yarışmacılar giydiği siyah kıyafetler ve oluşturdukları kombinlerle hem tv başındakilerin hemde jürinin dikkatini çekti. Yapılan yarışmada tüm yarışmacılar siyah kıyafetleri tercih ederken. Sürpriz bir gelişme yaşandı ve 27 Ocak Cuma günü haftanın eleneceğinin belli olacağı programda Fatoş buluşma yerine geç kaldı ve 1 ceza puanı aldıFatoş Haftanın final puanları açıklandığı zaman toplam puanından bir puan düşülecek ve oluşan yeni puan durumuna göre haftanın gardırop savaşları programından elenen yarışmacısı belli olacak. Geçen hafta Aynı durumda Fatma kalmış ve aldığı 2 ceza puanı nedeni ile yarışmaya veda etmişti. 

GARDIROP SAVAŞLARI 27 OCAK KİM ELENDİ?

 Gardırop Savaşları 27 Ocak Cuma haftanın finalinde kim elendi sorusu cevabını buldu. Yapıln kombinler ve giyilen kıyafetler sonucunda jüri puanlamasını yaptı. Toplam bir hafta boyunca jüriden en düşük oyu alan yarışmacı Gardırop Savaşları programından elenen kişi oldu. Yarışmaya yeni katılan Seren performansı ile bir hatfa boyunca dikkat çekti.

Gardırop Savaşları Yeni Yarışmacı Öykü Kimdir? (30 Ocak 2017)

Gardırop Savaşları 30 Ocak Kim Kazandı? Günün Konsepti “Şişme Mont“ oldu

Son Güncelleme: 27.01.2017 14:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş