27 Ocak 2017 Cuma 12:22
27 Ocak Gardırop Savaşları Kim Elendi? Kim Kaç Puan aldı?
Gardırop savaşları bu hafta kim elendi? Fatoş bu hafta elendi mi sorucu cevabını buldu. Gardırop Savaşlarının 27 Ocak Konsepti neydi merak ediliyor. En yüksek oyu alarak haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? 27 Ocak Gardırop Savaşlarında yaşananlar

GARDIROP SAVAŞLARI 27 OCAK KİM ELENDİ?


 Gardırop Savaşları 27 Ocak Cuma haftanın finalinde kim elendi sorusu cevabını buldu. Yapıln kombinler ve giyilen kıyafetler sonucunda jüri puanlamasını yaptı. Toplam bir hafta boyunca jüriden en düşük oyu alan yarışmacı Gardırop Savaşları programından elenen kişi oldu. Yarışmaya yeni katılan Seren performansı ile bir hatfa boyunca dikkat çekti. Fatoş açıklanan puan durumunda en son sırada olduğundan 28 Ocak Gardırop Savaşları programına veda etti.
HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Geçen hafta elenmenin kıyısından dönen Fatoş bu hafta elenecek mi merak edilirken diğer yarışmacıların totalde aldığı puanlar da jüri tarafından açıklandı. Moda tutkunları ve izleyenler tarafından birçok hayranı bulunan Program Gardırop savaşları Haftanın kazananı ve elenen yarışmacısı açıklandı.

GARDIROP SAVAŞLARI 27 OCAK YAŞANANLAR 

Yapılan açıklamaya göre yarışmacıların bir hafta boyunca verilen konseptlere uygun kıyafetler giyindiğini ancak içlerinden birisinin daha düşük puan alarak elendiğini söylediler. 27 Ocak Gardırop Savaşları kim elendi sorusu yapılan oylama sonucu cevabını buldu

26 OCAK KİM KAZANMIŞTI?

Gardırop Savaşları yarışmacıları kombinlerini oluşturduktan sonra jürinin karşısına geçti ve alacağı puanları ve yapılacak eleştirileri beklemeye başladı. Gardırop Savaşları günün finalinde kim kaç puan aldı belli oldu. Jüri yarışmacıları değerlendirdikten sonra puanlamaya geçildi ve günün kazananı belirlendi. 26 Ocak Gardırop Savaları birincisi 10'ar puanla Gizem ve Didem olurken, Aycan ve Seren 9'ar puanla 2. ve 3. oldu. Sonuncu ise 8 puanla Fatoş oldu.Gardırop Savaşları Yeni Yarışmacı Öykü Kimdir? (30 Ocak 2017)

Gardırop Savaşları 30 Ocak Kim Kazandı? Günün Konsepti “Şişme Mont“ oldu
27 Ocak Gardırop Savaşları Rockstar Konsepti Fatoş Buluşma Yerine Geç Kaldı

Son Güncelleme: 27.01.2017 18:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş