27 Ocak 2017 Cuma 19:44
27 Ocak Esra Erol Neler Yaşandı? Songül Talibi Selami ile Tanışmak İstediğini Söyledi
ESRA EROL 27 OCAK SONGÜL TALİBİ SELAMİ'Yİ TANIMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ 

27 Ocak Esra Erol Programında Songül uzun bir aradan sonra kendisi için gelen talibi Selami ile görüştü. Songül canlı yayında kendi sesi ile yine şarkı söyledi. Songül'ün talibi Selami Songül'ün sesini beğendiğini ve kendisinin çok değerli bir insan olduğu için talip olduğunu söyledi.

Songül kendisine talip olarak gelen Selam için yaşça kendisinden küçük olduğunusöylese de daha sonradan tanımak istediğini söyledi. Esra Erol ikiliyi el ele tutuşarak stüdyodan uğurladı.

MEHMET VE BAHAR 27 OCAK CANLI YAYINA ÇIKTI. BAHAR NEDEN AĞLADI


Mehmet ve Bahar 27 Ocak Esra Erol da programında yine canlı yayına çıktı ve aralarındaki son durum hakkında açıklamalarda bulundu. Bahar kendisi hakkında suçlamalarda bulunan çocuk için açıklama yaptı. Urfa'dan video gönderen çocuk Bahar'ın kendisni gördüğü halde selam vermediğini iddia eden görüntüleri yayınladı. Bahar açıkladığı cevapta ise Minik çocuğu görmediğini ve kendisinden çok özür dilediğini açıkladı. Mehmet ve Bahar herşeyin yolunda gittiğini söyleyerek hayranlarını sevindirdi.

27 OCAK ESRA EROL EMİNE ZELİHA TARTIŞMASI DEVAM ETTİ


Programın bir diğer sürprizi ise dünden tartışma yaşayan Zeliha ie Emine tartışması oldu. Zeliha Emine'yi kendisinin görüştüğü kişiye giderek kendisi hakkında bilgiler verdiğini söyledi. Emine'nin yaptığının çok yanlış olduğunu ve kendisi ile bir daha görüşmeyeceğini açıkladı. Emine ise Zelihanın açıkladığı olaylarla ilgisi olmadığını söyledi. Zeliha Emine'nin aklında hala Ali Haydar'ın olduğunu iddia etti.Son Güncelleme: 27.01.2017 20:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş