25 Ocak 2017 Çarşamba 13:35
25 Ocak Müge Anlı Mustafa Özdemir Bulundu mu?
25 Ocak Müge Anlı Mustafa Özdemirr Bulundu mu? Mustafa En son nerede görüldü? Ailesi canlı yayında çocuklarının bulunması için görenlerin ve Mustafa'nın yerini bilenlerin yardımcı olması için çağrıda bulundu. Müge Anlı arama çalışmalarının sürdüğünü söyledi


25 Ocak Müge Anlı Mustafa Özdemir Bulundu mu?25 Ocak Müge Anlı ATV canlı yayınında Müge Anlı kayıp Mustafa Özdemir'i aramaya devam etti. Müge Anlı 25 Ocak tarihinde Mustafa Özdemir isimli gencin en son görüldüğü yerlerde arama çalışmalarını görüntüledi. Müge Anlı ve ekibinin yanısıra Sakarya Afad ekipleride Mustafa yı aramaya devam etti.


Yaklaşık bir ay önce evden işe gitmek için ayrılan Mustafa Özdemir'den bir daha haber alınamadı. Kamera görüntüleri incelendi. İncelenen Kamera Görüntülerinde Müge Anlı Mustafa'nın en son otoban kenarında yürürken görüldüğünü söyledi. 25 Ocak Müge anlı güzergahın ismini bildirere o gün o saatlerde oradan geçen vatandaşların hatırladığı kadarı ile tuhaf bir olay yaşadı ise programa bildirmelerini istedi.


Kayıp Mustafa Özdemir'in ailesi Mustafadan gelecek haberleri bekliyor. Mustafa'nın anne ve babası gelecek kötü haberi düşünmek bile istemediklerini açıkladı ve inşallah çocuklarının sağ salim bulunması için dua etti.

Müge Anlı 26 Ocak Mustafa Özdemir Dronlarla Arandı! Kaybolduğu Bölgede Kırık Araç Farları Bulundu

Son Güncelleme: 25.01.2017 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş