28 Kasım 2016 Pazartesi 13:49
2017 Survivor hangi günler yayınlanıyor?


Ülkemizin en çok seyredilen programlarından birisi olan Survivor yarışmasının başlamasına kısa bir süre kaldı. Ekranlara gelmesi ile birlikte reyting rekorlarını alt üst eden program hangi günler yayınlanıyor seyirci merak ediyor.

Survivor yarışması her yıl yayınlanmaya başladığı hafta; Cumartesi günleri başlıyor ve Pazar, Pazartesi ve Salı günleri akşam saat 20.00'da yeni bölümü ile ekranlarda oluyor. Yarışmada final yaklaştıkça yayınlandığı gün sayısı artıyor.

Oldukça yoğun şekilde çalışılan ve hazırlanan bir yarışma olan Survivor'ın yeni bölümleri yayınlandığı gün reyting birincisi olmayı geçtiğimiz yıllarda alışkanlık haline getirmişti. Bu yıl da benzer şekilde programın çok takip edilmesi bekleniyor.

Survivor ekranlara geldiği günde reyting sıralamasında 1.sırayı hiçbir programa kaptırmayan başarılı bir televizyon programı olarak tanınıyor. Türkiye'de en çok sevilen programlar arasında yer alan Survivor yarışmasını Acun Ilıcalı sunuyor.

Başarılı medya patronu Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından hazırlanan Survivor yarışmasında geçtiğimiz sezon birinci Avatar Atakan olmuştu. Yeni sezonda kimlerin yarışmacı olacağı, kimin kazanacağı merak ediliyor.

Yarışmada Göz6 yarışmasını başarı ile tamamlayan 2 kişinin yer alacağı Acun Ilıcalı tarafından ilan edilmişti. TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Göz6 yarışmasından bir kadın bir erkek olmak üzere 2 yarışmacı, Survivor adasına katılmaya hak kazanacaklar.

Her yıl yarışmacı seçimleri ile de başarı gösteren Survivor programı, seyircinin ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacak yarışmacıları çok iyi bir şekilde seçiyor. Yarışmanın başvuruları da başladı.

Dileyen herkes TV 8 resmi başvuru sayfası üzerinden Survivor yarışmasına başvuru yapabilir.

Son Güncelleme: 28.11.2016 13:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş