05 Ocak 2017 Perşembe 20:39
2017 Koç Burcu Yorumları (21 Mart - 20 Nisan)
Koçları 2017'de neler bekliyor? 2017 Koç Burcu yorumları ve yeni yılda koç erkeği ve koç kadınını neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi değişiklikler olacak, Koç Burcu Yorumları yeni yılda para ve sağlık durumuna ilişkin öngörüleri sizler için derledik! Ünlü astrolglardan derlediğimiz yorumlar burada! Koç Burcu Günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarına ışık tutacak değerli yorumculardan gelen burç yorumları...

21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Yorumları

2017 Koç Burcu Yorumları: Koç burcu Mars tarafından yönetilmektedir. Koçlar bazen hırslı bazende inatçıdır. Koçları bu yıl farklı deneyimler bekliyor. Yıldızların konumları iyi, koçlar doğası gereği bir çok sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabilecek,  Koçlar için 2017 yılı oldukça pozitif geçecek. Koçlar kişisel ilişkiler de uyum ve aşk bir arada yaşayacak!

2017'nin başında iş yerinde sorunlarınız olmayacak. Koç dürüst ve çalışkandır, bu nedenle herhangi bir meslekte yaklaşım ve bağlılıkları sayesinde başarı gösterecek. Üstlerinin bu nitelikleri takdir edecekleri aşikârdır. Bunu suiistimal etmeye çalışmayın ve diğerlerinden üstün olmaya çalışın. Bir takım oyuncusu olmalı ve daha zayıflara yardım etmelisiniz. Bu iyiliğin Mart ayında size geri döneceğini göreceksiniz.

2017 yılı baharı özellikle de Mayıs biraz telaşlı olacaktır. İş yerinde isteyebileceğinizden daha fazla zaman harcamanız gerekecek. Bu durumun sadece geçici bir süre için olduğunu unutmayın. Belki gücünüzün dibine ulaşacaksınız, ancak bu tür deneyimler sonunda çok daha güçlü hale geleceksiniz.

Eş ya da arkadaşınız muhtemelen kaygılanacaktır. Kabul etmelisiniz ki son zamanlarda özellikle iş yerinde biraz streslisiniz. Nasıl gevşeyeceğinizi öğrenin. Yazın ihtiyacınız olan şey iki kişilik aktif gevşemedir. Bekar Koçlar bu dönem süresince burçlarına göre ideal bir arkadaş ile tanışma şansına sahip olacaklar. Bir ilişkisi olanlar ise küçük anlaşmazlıklar sonrasında tekrar uyum içinde olmanın keyfine varacaklar.

2017 sonbaharı Koç'a kazanma şansı getirecek. Cazip bir iş teklifi alacaksınız. Bu şüphesiz ki belirli fedakârlıklar anlamına gelir. Her şeyi kendi başınıza çözmeye çalışmamalısınız, bu ikilem zorlayıcı olacaktır. Birilerinden tavsiye alın. Birlikte gerçekten de uygun bir çözüme varacaksınız. Eylül ayında yıldızlar belirli bir konumdadır. Sağlığınızla ilgili dikkatli olun, önlemi hafife almayın.

Bu yılın sonunda, ilişkilerde yeni bir enerji keşfedeceksiniz. Ailenizle geçirdiğiniz zamanın tam anlamıyla tadını çıkarabilirsiniz. Bu yılın olayları sizi birbirinize yaklaştırdı ve artık her şey iyiye gidecek. Daha fazla boş zamanınız olacak. Yeni bir spor deneyin, kendinizi güzel bir şeylerle ödüllendirin. Son olarak daha kendinden emin olacaksınız ve flört eşmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan keyif alacaksınız.
Son Güncelleme: 05.01.2017 22:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş