05 Ocak 2017 Perşembe 20:50
2017 Boğa Burcu Yorumları Aşk Para ve Sağlık durumları (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğaları 2017'de neler bekliyor? 2017 Boğa Burcu yorumları ve yeni yılda Boğa erkeği ve Boğa kadınını neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi değişiklikler olacak, Boğa Burcu Yorumları yeni yılda para ve sağlık durumuna ilişkin öngörüleri sizler için derledik! Ünlü astrologlardan derlediğimiz yorumlar burada! Boğa Burcu Günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarına ışık tutacak değerli yorumculardan gelen burç yorumları...

21 Nisan – 20 Mayıs Boğa Burcu Yorumları

Sorumlu ve güvenilir olan Boğalar Venüs'ün etkisi altındadır. Çok fazla çalışan Boğalar bundan dolayı kendilerini suçlamamalı ve strese sokmamalılar. Boğalar yılın ikinci yarısında atağa kalkacaklar. Olumlu niteliklerinizin avantajlarından sonuna kadar faydalanın, insan ilişkilerinde elverişli bir pozisyondasınız ve çok başarılı olacaksınız. 2017 yılı Boğalar için kazançlı ancak yorucu bir yıl olacak, ancak onlar yinede mutlu olmasını bilecek! Çevrelerine hep pozitif enerji verecek olan Boğaları iyi bir yıl bekliyor..

Bu yılın başından itibaren Boğa'nın yoluna ufak tefek engeller çıkacak. Kariyeriniz durgunlaşıyor ve harekete geçip geçmemeyi düşünüyorsunuz. Bu ikilemi çözmeden önce ulaşılmaz ve kapalı görünebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizi bir kenara itmemelisiniz. Burç yorumunuza göre bu dönemde ilişkilere ve kişisel gelişime daha çok odaklanmalısınız ve kariyerinizle ilgili olarak tarafsızlığı tercih etmeli ve beklemelisiniz. Merak etmeyin "hiçbir şey yapmayan yanlış olamaz" derler. Ayrıca çevrenizde görünebilecek hilekârlardan sakının. Kötü insanlar huzursuzluğunuzdan yararlanmaya çalışabilirler.

Yeni yıla giriş bu burçta doğanlara aile içinde küçük sorunlar getirecektir. Geçtiğimiz ayları çok aktif şekilde geçirdiniz, ama artık çok fazla enerjiniz ve küçük işlerle ilgilenecek zamanınız yok. Ev halkından bazı kişiler böyle bir davranıştan rahatsız olabilir. Temmuz'da dürüst konuşmalarla anlaşmazlıkların önüne geçebilirsiniz. Boğa bir uzlaşmayı bekleyebilir, bu çok tatlı olacak.

Boğalar en çok 2017 yılının sonbaharında başarıya ulaşacaklar. Bu dönemde yıldızlar istikrarlı bir konumda olacaklar böylece tüm alanlarda başarı yaşayacaksınız. İlişkiler özellikle de uzun vadeli olanlar bazı küçük sorunlar ortaya çıkmış olsa bile, çok yoğun olacak. Bekarlar için potansiyel partnerler ile temas kurmak çok kolay olacak ve ruh eşinizle bile buluşacak olma şansını yakalayacaksınız. Bununla birlikte aşık olma durumu kaçınılmazdır. Burç yorumlarına göre kariyerinizle ilgili olarak nihayet bir ödül kazanacaksınız. Çok sağlıklı olacaksınız; tüm hastalıklar sizden uzak olacak.

2017 yılı sonunda iş yerinde ödül bekleyebileceğiniz en çalışkan döneminizde tekrar kariyeriniz üzerinde duracaksınız. Boğaların iş yerindeki ilişkileri çok cana yakındır ve yaklaşan tatiller için sabırsızlanabilirsiniz. Dinlenmeyi de unutmayın ve mesela enerjinizi toplamak için aktif bir kış tatilinin tadını çıkarın.
Son Güncelleme: 05.01.2017 22:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş