03 Kasım 2016 Perşembe 20:21
2016 Yılı Hurda Teşvik Yasasının Çıkması Bekleniyor

Son zamanlarda sıklıkla bahsedilen hurda teşvik yasası çıktımı? Vatandaşlar tarafından merakla beklenen birçok kişiyi etkileyecek olan 2016 hurda teşvik yasası hangi tarihte çıkacak merak edilirken, detayları sizler için haber kırmızı hazırladık.

Karacaoğlan birçok vatandaşı yakından ilgilendiren ve merakla beklenen hurda teşvik yasası hakkında görüşmeler yapılmaya devam ediliyor. Uzun süredir vatandaşların merakla beklediği hurda teşvik yasası ile pek çok kişinin konu hakkında çıkarılacak yasayı beklemesi bu konu üzerinde araştırmalar yapması dikkatleri çekiyor .Vatandaşlar hurda teşvik yasası ile ilgili çıkacak olan yasanın çıkarılmasını beklerken güzel haberlerin gelmesi için konuyu yakından takip ediyorlar.

Hükümetin aldığı kararlar ile son günlerde vergi yapılandırmaları birçok vatandaşa nefes aldırırken vergi affının ardından hurda teşvik yasası ile ilgili yeni kararların alınması yönünde bekleyiş devam ediyor.Hurda teşvik yasasını bekleyen bir çok vatandaş bu durumdan yararlanabilmek için elinden geleni yapmaya çalışacak.

Hurda teşvik yasası çıktı mı? 2016 hurda teşvik yasası

Bu yıldan itibaren geçerli olacak olan hurda teşvik yasası ile birlikte yaşı büyük olan araçlara da teşvik primi verilecek. Bu prim ile birlikte araba piyasasının daha da hareketlenmesini amaçlayan pek çok kişi güzel kararların da alınmasını sağlamış olacak. Bu yıl çıkarılması beklenen hurda teşvik yasası hakkında hala bir açıklamanın gelmemesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş