21 Ocak 2017 Cumartesi 01:20
20 Ocak Zuhal Topal Dilek ve İbrahim'in Yeni Talibi Yelda Canlı yayında İbrahim için Oryantal Kapışması Yaptı

20 Ocak Zuhal Topal Dilek ve İbrahim'in Yeni Talibi Yelda canlı yayında İbrahim için oryantal Kapışma yaptı. Dilek Yelda'yı karşısına çağırarak adeta düelloya davet etti. İbrahim Yelda ile karşılıklı ankara havası eşliğinde oynadı. İbrahim Yeldaya ne cevap verdi?

20 Ocak Zuhal Topal Dilek ve İbrahim'in Yeni Talibi Yelda Canlı Yayında İbrahim için Oryantal Kapışma Yaptı

20 Ocak Zuhal Topal'la programında canlı yayına yine İbrahim ve Dilek damgasını vurdu. Dün tam Dilek'i ikna eden İbrahim bugün kendisi için gelen talibini görmek istedi. Bunun üzerine Dilek çok sinirlensede İbrahim'e hayırdır sen bugün yürek mi yedin diyerek tüm stüdyoyu ve televizyonu başındaki kişileri güldürdü. İbrahim ise Dilek'in kendisinin yaşadığı duyguları yaşamasını istediği için talibini görmek istediğini açıkladı.

İbrahim Yelda Kararı ne Oldu?

İbrahim daha sonra paravanın arkasına geçerek talibini bekledi. Diğer tarafa ise Yelda geldi. Kendisinin de Dilek gibi İzmir den geldiğini ve dans etmeyi sevdiğini söyledi. Dilek'i boşvermesini ve kendisinin İbrahim için geldiğini açıklaması Dilek'i kızdırdı ve sen gelsen ne oldur bende İzmir'den geldim diyerek Yelda'ya tepki gösterdi. İbrahim ise düşünmek istediğini söyledi.

İbrahim'in düşünmek istediğini söylemesi üzerine Dilek daha fazla dayanamadı ve canlı yayında oynamak istediğinisöyledi. İbrahim ve Yelda görüşmesi devam ederken sahneye atlayan Dilek oryantal dans yaptı. Diğer taraftan İbrahim'in talibini de çağırmasına rağmen Yelda Dilek'in karşısına gelmedi. Dilek dansını bitirip yerine oturduktan sonra bu sefer İbrahim ve Yelda piste çıktı. İkili Ankara havası eşliğinde karşılıklı oynadılar.

Dilek İbrahim'i Bırakmayacağını İspatladı

İbrahim ve Yelda karşılıklı oynarken Dilek bir anda tekrar piste atladı ve karşısına Yelda'yı aldı. Yelda ile karşılıklı göbek atarak adeta İbrahim'i kimseye bırakmam mesajı verdi. İbrahim karar anında düşündükten sonra Yelda'ya geldiği için teşekkür etti. Dilek bu karara çok sevindi. Zuhal Topal Yelda'ya isterse kendileri ile devam edebileceğini söyledi ve Yelda locaya oturdu.

Zuhal Topal Dilek İbrahim'in Bıyıklarını Canlı Yayında Kesti şok

 

Son Güncelleme: 21.01.2017 15:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş