21 Ocak 2017 Cumartesi 01:01
20 Ocak Esra Erol Ferdi ve Burcu Nişanlandı Gamze ve Emine ne dedi?

Esra Erol 20 Ocak Ferdi ve Burcu nişanlandı. Gamze ve Emine Ferdi ve Burcu için ne dedi? Uzun bir aradan sonra canlı yayına katılan Ferdi Burcuyu da yanında getirdi ve ikili nişan yüzüklerini taktılar. İkili locanın ve Ferdinin eski sevgilisi Emine'nin büyük tepkisini aldı. Gamze ise kendisine talip olduğu halde karar anı yapmadan başka birisi ile nişan yapan Ferdi'yi iki yüzlülükle suçladı

20 Ocak Esra Erol Ferdi ve Burcu Nişanlandı

Esra Erol 20 Ocak'ta uzun zamandır ortalarda görülmeyen Ferdi canlı yayında Burcu ile nişanlandı. En son Gamze'ye talip olan Ferdi 2 gün önce programa katılmamıştı ve Ferdi'nin başka bir bayanla İzmir'de yakalandığı görüntüler yayınlanmıştı. Bunun üzerine Esra Erol locadaki eski adaylarından olan Burcu'ya ulaşmış ve Ferdinin yanında olup olmadığını sormuştu. Ferdi ile görüştüğünü söyleyen Burcu aşk dedikodularını ise yalanlamıştı.

Emine ve Gamze Ferdi ve Burcu'ya Tepki gösterdi

Ancak anlatılanlar tam tersini söylüyordu. Burcu ve Ferdi'nin samimi görüntüleri üzerine Esra Erol 19 Ocak programında Ferdi canlı yayına telefonla bağlanmış ve anlatılanları kabul etmişti. Ferdi telefon bağlantısında Gamze ve Emine'nin hakaretlerine maruz kaldı. Ferdi yaptığı açıklamada Burcu yu sevdiğini ve yarın canlı yayına katılarak nişanlanacaklarını açıklamıştı.

Ferdi ve Burcu Mutlu Olduklarını Açıkladılar

Esra Erol 20 Ocak canlı yayınına Ferdi ve Burcu katıldılar ve aralarında yüzük takarak nişan yaptılar. Bunun üzerine eski görüştüğü kişi olan Emine ise Ferdiyi yalancılakla suçladı ve Burcu'ya da çatarak görüşmesi olan bir kişi ile neden görüşüyorsun diyerek Burcuya kızdı. Gamze'de aynı şekilde nişanlanan ikiliye tepki gösterdi. Ferdi ve Burcu söylenenlere kulak tıkayarak mutlu olduklarını ve bundan sonra da mutlu olacaklarını söyleyerek Ferdi ile elele stüdyodan ayrıldılar.

Son Güncelleme: 21.01.2017 11:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş