02 Şubat 2017 Perşembe 19:42
2 Şubat Perşembe Survivor yeni bölüm var mı yayınlanacak mı?
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan tam gaz devam ediyor. 2 Şubat Perşembe Survivor yeni bölüm var mı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu üstlendiği ve her bölümünde heyecan fırtınasının estiği Survivor yeni sezonunda da sevenlerini ekran başına kilitliyor. Son olarak 31 ocak Salı akşamı ekranlarda olan Survivor’da iletişim oyununa ve ada konseyi ile birlikte bu hafta elenen isime şahit olmuştuk.

Survivor’da son olarak oynanan iletişim oyunu nefesleri kesti. Serhat Akın ile Eser West arasında yaşanan gerginlik daha fazla büyümeden engellendi. Serhat Akın’ı durduran isimler arasında Acun Ilıcalı’nın en yakın arkadaşlarından olan Esat Yontunç da vardı.

Öte yandan Survivor’da 2.elenen isim de belli oldu. Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde ismi en çok yazılan yarışmacı Seda Demir diğer adaylarının arkasında kaldı ve Survivor’a 31 Ocak Salı günü veda ederek erken bir final yapmış oldu.

Survivor 2 Şubat Perşembe var mı?

Survivor Cuma, cumartesi, Pazar, pazartesi ve Salı akşamları olmak üzere 5 gün yayınlanıyor. Çarşamba günleri 3 Adam yeni bölümleri Perşembe günleri de O Ses Türkiye’nin yeni bölümlerine tanıklık etmeye devam ediyoruz.

Survivor 2 Şubat Perşembe akşamı ekranlarda olmayacak. Yeni bölümü 3 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak.

Son Güncelleme: 02.02.2017 19:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş