03 Ocak 2017 Salı 00:27
2 Ocak Göz6 kim elendi? Serenay Satıroğlu kimdir?
Yarışmanın 2 ocakta yayınlanan bölümünde kızlar evinden kim elendi? elenen yarışmacının sözleri. Erkek yarışmacıların elenen kişi hakkındaki sözleri. Serenay Satıroğlu Kimdir? 3 Ocakta elemeye kızlar mı erkekler mi katılacak?

 Tv 8 de yayınlanan ve her bölümü izleyenleri tarafından ilgiyle takip edilip tekrarları bile internette izlenme rekorları kıran program göz6 da elenen isim belli oldu. Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı göz6'nın 2 Ocak Pazartesi günkü bölümünde yarışmaya veda eden isim Serenay oldu. Serenay söz aldığında yarışmada 16 haftadır bulunduğunu ve bu sürede birçok hatalarının olabildiğini eğer kalbini kırdığı arkadaşları var ise özür dilediğini söyledi.

Elemeyi izleyen erkek yarışmacılar ise elemeye kalan kız adaylarından hepsinin ayrı ayrı değerli olduklarını ve kim elenirse elensin çok üzüleceklerini söyledi. Bilindiği gibi göz6 evinde son ikiye kalan yarışmacılar direk survıvor 2017 kadrosuna katılacak. Yani bir macera biterken yeni bir macerada onlar için başlamış olacak. 

Göz6 evinde bundan eleme haftasına girildi artık hergün eleme olacak eleme haftası bugün kızlar ile başladı ve yapılan sms oylaması sonucu en düşük oyu alan Serenay yarışmaya veda eden isim oldu. Aynı şekilde yarın(3 Ocak Salı) günü eleme sırası erkeklerde olacak ve sms oylaması sonucu en düşük oyu alan yarışmacı göz6 evine veda edecek.Serenay Satıroğlu Kimdir?

Yarışmaya veda eden isim olan Serenay Satıroğlu 21 yaşında ve bekardır. Başkent üniversitesi 3. Sınıf hukuk öğrencisi olan Serenay yarışmaya katılmak için okulunu dondurduğunu açıklamıştı. Serenayın en büyük hayali survıvora katılmaktı. 

Son Güncelleme: 03.01.2017 00:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş